[18:01] Dwudziesty siódmy dzień mercato: Nowa oferta za Suso, Florentino zostanie w Benfice

[18:01] Dwudziesty siódmy dzień mercato: Nowa oferta za Suso, Florentino zostanie w Benfice

Przed nami dwudziesty siódmy dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Zlatana Ibrahimovicia, Simona Kjaera i Asmira Begovicia. Kto   wzmocni, a kto odejdzie z ekipy Rossonerich w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live. Zaczynamy!

Poprzednia relacja [klik] 

[18:01] Alfredo Pedulla: Sevilla szykuje nową ofertę za Suso. Na ten moment nie są znane szczegóły.

[17:55] Milannews.it: Dzisiejsze spotkanie z agentem Ricardo Rodrigueza zostało przełożone. Wynika z ustalenia szczegółów transferu Szwajcara do Napoli.

[17:54] RR Sapo: Benfica nie wyraziła zgody na odejście Florentino podczas zimowego mercato. 

[15:58] Alfredo Pedulla: Wigan czeka na rozwój wydarzeń w sprawie Ricardo Rodrigueza. Odejście Szwajcara otworzy drogę do transferu Antonee Robinsona do Milanu.

[13:47] Milannews.it: Agent Gabriele Bellodiego, Luca Arriati przybył niedawno do Casa Milan.

[13:28] RSI: W ciągu najbliższych godzin, Ricardo Rodriguez powinien dołączyć do Napoli.

[13:26] Milannews.it: Trwają rozmowy na linii Milan-Napoli w sprawie Ricardo Rodrigueza. Azzurri mogą wypożyczyć 27-latka z opcją wykupu za 6 mln euro.

[13:22] Il Giornale: W ciągu kilku najbliższych godzin, Milan może zamknąć transfer Florentino. Rossoneri powinni wypożyczyć Portugalczyka na 18 miesięcy z opcją wykupu za 40 mln euro.

[13:18] La Gazzetta dello Sport: Benfica oczekuje za Florentino minimum 50 mln euro. Rossoneri pracują nad transferem 20-latka. Milan chciałby wypożyczyć Portugalczyka z opcją wykupu.

[13:16] La Gazzetta dello Sport: Milan spotkał się wczoraj z agentem Rodrigo De Paula. Do transferu Argentyńczyka mogłoby dojść latem.

[13:16] Il Giornale: Suso chce dołączyć do Sevilli. Hiszpański klub chciałby wypożyczyć 26-latka z opcją wykupu. Opcja ta może przekształcić się w obowiązek wykupu w przypadku rozegrania przez skrzydłowego 15 spotkań. Milan chciałby, aby ta liczba została zredukowana do 10 meczów.

[13:16] La Gazzetta dello Sport: Sevilla oferuje 18 mln euro za Suso. Milan oczekuje minimum 25 mln euro za Hiszpana

[13:16] La Gazzetta dello Sport: Tottenham i AS Roma są zainteresowani wypożyczeniem Krzysztofa Piątka. 

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Ciekawi mnie czy Florentino, o ile przyjdzie, będzie dla nas wybawieniem... Pewnie by miał zadania głównie defensywne, a Bennacer by mógł się wziąć na spokojnie za rozegranie, ale czy Portugalczyk się nada?
 • avatar
  Paolo03
  Jeszcze rok temu Suso podobno mógł odejść za 40 mln ,dzisiaj już tylko lub aż 25 mln. Myślę że to dobra kwota za jego umiejętności. Florentino to fajny pomysł ale jest młody więc musi się jeszcze dużo nauczyć i ta cena trochę mnie przeraża.
 • avatar
  paranormalny
  Nie oddawałbym Rodrigueza do Napoli za takie śmieszne pieniądze, oni nam by w życiu nikogo za taką cenę nie sprzedali. Teraz ciekawe kto będzie zmiennikiem Theo, czas start, parę dni do zamknięcia okna.
  Florentino - kolejny drogi wynalazek z Portugalii, oczywiście drogi, bo to Portugalczyk. Leao będzie miał kumpla na imprezki, bo chyba na pierwszy skład to on jeszcze nie jest.
  • avatar
   Michał
   Dokładnie, jak za taką śmieszną jak na RR kasę to tylko za granicę, a nie do rywala ligowego i to takiego, z którym rywalizujemy o miejsca w pucharach. Głupota.
 • avatar
  Konradza
  Nasze zakupy to żenada i tyle. Plotka za płotką, a w drużynie biega Kjear. Zlatan trochę rozruszał ekipę, ale to nadal słaby skład nie licząc 2-3 zawodników z potencjałem. My startujemy po Florentino a Inter ściąga Eriksena. MY czekamy na objawienie, a reszta robi porządne zakupy na wyprzedażach.
  Maldini powinien co najwyżej na wartowni w Milanello szlabanu pilnować.