[21:29] Dwudziesty szósty dzień mercato: Optymizm w sprawie transferu Suso

[21:29] Dwudziesty szósty dzień mercato: Optymizm w sprawie transferu Suso

Przed nami dwudziesty szósty dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Zlatana Ibrahimovicia, Simona Kjaera i Asmira Begovicia. Kto  wzmocni, a kto odejdzie z ekipy Rossonerich w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live. Zaczynamy!

Poprzednia relacja  [klik] 


[21:29] Gianluca Di Marzio: Dyrektor sportowy Cagliari był dziś w Casa Milan żeby porozmawiać o obrońcy Milanu Gabriele Bellodim, który jest obecnie wypożyczony do Crotone (Serie B)

[20:09] Gianluca Di Marzio: Tottenham rozmawia z Milanem o Krzysztofie Piątku. The Spurs chcą wypożyczyć Polaka. Rossoneri nie są zwolennikiem takiej opcji.

[16:02] Le Parisien: PSG jest zainteresowane Krzysztofem Piątkiem. Jak na razie mistrz Francji nie złożył żadnej oferty za 24-latka.

[16:00] Milannews.it: Panuje optymizm w sprawie transferu Suso do Sevilli. Hiszpan może udać się na wypożyczenie na 18 miesięcy z opcją  wykupu, która po spełnieniu określonych warunków może przekształcić się w obowiązek.

[15:58] Sportmediaset: W ostatnich dniach mercato, Krzysztof Piątek może przenieść się do Premier League. Chelsea i Premier League myślą o Polaku.

[15:58] Sportmediaset: Suso jest coraz bliżej transferu do Sevilli. Hiszpan może dołączyć do andaluzyjskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu za 20 mln euro.

[15:57] Sky Sport: Na ten moment Sevilla i Milan nie mogą porozumieć  się w sprawie transferu Suso. Rossoneri oczekują 28-30 mln euro za Hiszpana, z kolei Sevilla oferuje 20 mln euro w ramach wypożyczenia z opcją wykupu.

[15:55] Sportmediaset: W ostatnich dniach mercato, Milan może pozyskać Cengiza Undera i Florentino. 

[15:55] La Gazzetta dello Sport: Krzysztof Piątek pozostaje na liście transferowej Milanu. Rossoneri oczekują 30 mln euro za jego kartę.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Under byłby świetnym wzmocnieniem, można też pomyśleć o Lameli w rozliczeniu za Piątka. Obaj dużo więcej by nam dali niż Hiszpan i Krzysiu.
  • avatar
   Slaviio
   dobre podejście postarać się wyciagnac z juve Federico Bernardeschiego za hakana na skrzydlo i będzie dużo dużo lepiej
  • avatar
   Kamilo
   Lamela za drobne byłby ciekawym uzupelnieniem, a co do Bernardeschiego to odpuśćmy sobie kolejne transakcje z Juve...
 • avatar
  Czemu mój komentarz został skasowany?