Z Brazylii: Ronaldinho opuścił areszt

Z Brazylii: Ronaldinho opuścił areszt

Globoesporte informuje, że Ronaldinho wraz ze swoim bratem, Roberto opuścili dzisiaj areszt.

Przedstawiciele Brazylijczyków wpłacili kaucję w wysokości 1,6 mln dolarów. Byli piłkarze mają zostać poddani aresztowali domowemu w jednym z hoteli w Asuncion.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Nietegie miny coś mają chłopaki ;) pewnie te 1,6mln zielonych ich boli :)
  • avatar
   Jacubinho7
   Za przyjazd do Paragwaju (towarzyski turniej i promocja futbolu), Dinho miał otrzymać co najmniej 500 tysięcy dolarów (bodajże tak Globoesporte mówiło jakiś czas temu), więc Bóg wie jak to go nie zaboli. Niestety fałszywy paszport pokrzyżował pewne plany.

   Nie wiem na ile to prawda, ale według niektórych źródeł z Ameryki Płd, ktoś powiedział Dinho, że może skorzystać z jakiejś tam luki prawnej, dzięki której może wyrobić sobie paszport paragwajski na mocy swojego hiszpańskiego obywatelstwa (Ronaldinho ma obywatelstwo brazylijskie i hiszpańskie). Miało to mu zapewnić szybszy wyjazd do Paragwaju. Znając życie dadzą mu jakąś grzywnę albo karę w zawieszeniu.

   Do Brazylii teraz nie wróci, bo Brazylia nie przeprowadza ekstradycji m.in. do Paragwaju.
 • avatar
  Krzywy
  Jego oczy mowia wszystko. Nie lepiej bylo rzucic to wszystko w cholere, wypuscic na rynek jakas swoja markę (czegokolwiek - butow sportowych, ubran do treningow) i dwa trzy razy do roku pojechac na jakis jubel,niz sluchac tych swoich geniuszow, co mu doradzaja?