Tuttosport: Oferta za Fellainiego

Tuttosport: Oferta za Fellainiego

Tuttosport informuje, że decydenci Milanu przedstawili swoją propozycję kontraktu zawodnikowi Manchesteru United, Marouane Fellainiemu.

Zespół Il Diavolo zaproponował 30-latkowi trzyletnią umowę, na mocy której mógłby liczyć on na zarobki na poziomie 4 mln euro netto za sezon. Belg odrzucił jednak tę ofertę, ponieważ uznał ją za zbyt niską. Rosły pomocnik chciałby bowiem zarabiać w Milanie przynajmniej 6 mln euro netto za sezon. Ekipa Rossonerich ma przemyśleć całą sprawę i w najbliższym czasie ma odnieść się do prośby Fellainiego.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  Nawet nie powinni sie zastanawiać. Milanowi potrzebny jest silny wysoki pomocnik na półskrzydło do rotowania z Kessie`m. Franck jest młody i silny, ale grał praktycznie wszystkie mecze w tym sezonie, bez względu na jakość. Czasami ciężko było patrzeć na jego niedokładność. Konkurencja na tej pozycji jest po prostu niezbędna.
 • avatar
  JJay
  W Milanie potrzeba nowej jakosci w pomocy, bo kuleje od paru lat, ale JAKOŚCI, nie graczy pokroju Fellainiego XD W europie biega tyle pilkarzy, czemu ten zarzad zawsze patrzy nie tam gdzie powinien.
 • avatar
  Krzywy
  JJAY rozsądnym wydaje się, żeby na każdej pozycji była konkurencja. Kogo mamy w tej chwili jako konkurencję do Kessiego, który pelni w zespole rolę tanka? Masz rację, w Europie jest masa utalentowanych, bardziej technicznych i dynamiczniejszych zawodników. Ale pytanie brzmi, jakie mamy argumenty, aby przekonać ich do gry w naszych barwach? Dodatkowo ten smród, po wcześniejszym zarządzie i UEFA wisząca nad głową. Przekonanie kogoś sensownego do wejścia w to, na pewno nie będzie łatwe.
 • avatar
  kusniak90
  Jak ktoś mi mówi że on jest warty płacenia 6 mln za sezon to się w głowę niech puknie... Ludzie on jest drewniany jak Kalinić albo jeszcze bardziej.. Ale nie ma co mówić ma tupet 6 mln i to też "przynajmniej" za swoje "umiejętności". Najgorsze jest to że skupiamy się na jakiś średnich piłkarzach. My potrzebujemy kreatywnego pomocnika a nie wyrobnika bez techniki
 • avatar
  darasmilanista
  To podziękować i ucałować w rączke, że odrzucił
 • avatar
  Pato
  Nie dziękujemy.
 • avatar
  MK92
  Pensja na poziomie 6 milionów euro to jednak zbyt dużo, choć Fellaini do rotacji z Kessie nie byłby taki zły.
 • avatar
  paranormalny
  Chyba nie orientuje się jaka jest różnica w zarobkach między PL a serie A, pewnie pójdzie do jakiegoś West Ham, gdzie mu tyle dadzą.
 • avatar
  Jaacu
  pocalowac i zamknac drzwi przed nim......
 • avatar
  JJay
  @KRZYWY
  I dlatego należy sięgać po pseudo-piłkarzy, w tym przypadku drewniaka, który w dodatku życzy sobie pensji 6 mln? Na takich interesach to ten klub jeszcze długie lata będzie w dołku i kryzysie.
 • avatar
  Roby
  Wypad ...nic nie osiągnął w piłce a już warunki stawia...cienias