Pioli: Niestety dopuszczono się pewnych błędów, na które niestety nic nie poradzimy

Pioli: Niestety dopuszczono się pewnych błędów, na które niestety nic nie poradzimy

Stefano Pioli wypowiedział się dla Milan TV i DAZN po meczu z Fiorentiną. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Na naszym zespole spoczywają pewne obowiązki. Popełniliśmy błąd, myśląc, że wygraliśmy to spotkanie. W tym meczu ryzykowaliśmy niewiele. Przez większość spotkania nasz zespół radził sobie dobrze i zasłużył na wygraną. Moim zdaniem nie powinno być rzutu karnego. Jest nam przykro z powodu końcowego rezultatu. Nie wygraliśmy tego meczu z powodu naszych wad i niewykorzystanych sytuacji.

O VAR:

Rzut karny? Nie mogę tego wyjaśnić. Cutrone nie był w ogóle faulowany. Sędzia popełnił błąd podczas odgwizdywania karnego. Pomimo technologii, nie do pomyślenia jest, aby pojawiały się takie błędy. To nie pierwszy raz, że coś takiego nam się przytrafia. Niestety dopuszczono się pewnych błędów, na które niestety nic nie poradzimy.

 Nieuznana bramka Ibry? Ibra miał ramię przy ciele. Teraz nie ma sensu tego roztrząsać. Musimy przeanalizować ostatnie minuty tego spotkania. Powinniśmy wrócić do domu z trzema punktami. Musimy wyciągnąć wnioski z naszych błędów.

 O powrocie do Florencji:

 Powrót do Florencji zawsze budził we mnie wielkie emocje, zarówno jako zawodnik jak i trener. Przeżyłem tutaj szczególnie chwile i jestem bardzo związany z tym środowiskiem. Byłem naprawdę zadowolony z ciepłego powitania.

 O przyszłości:

 Zawsze jestem spokojny i zawsze daję z siebie wszystko podczas pracy. Nie myślę o przyszłości. Myślę tylko o obecnej chwili, podobnie jak moi zawodnicy. Nie myślę o tym, co się wydarzy na przykład za rok. Jest jeszcze wiele do zrobienia w tym sezonie. Musimy jak najszybciej odzyskać stracone punkty i skupić się na kolejnym meczu.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Okradli nas w tym meczu na całego, szkoda Piolego, bo wszystko idzie na jego konto, a to nie jego wina.
 • avatar
  Michał
  Zauważyłem, że często jest tak, że jak ktoś mówi źle o sędziowaniu i błędach sędziów, to za chwilę znowu zdarza mu się taki mecz, w którym główną rolę odgrywa sędzia.
  • avatar
   Jachu1899
   No szykuje się teraz epidemia błędów na nasza nie korzyść.
   Nie dość że partaczą robotę yo jeszcze,się mszczą
 • avatar
  WMR_Milan_Brasil
  No bądźcie poważni. Serio myślicie, że to błędy? Obserwuję Serie A od 1994 roku i jestem pewny, że to znowu wirus juventus.