Oficjalnie: Suso piłkarzem Sevilli

Oficjalnie: Suso piłkarzem Sevilli

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej stronie internetowej podał do wiadomości, że Suso został wypożyczony na 1,5 roku do Sevilli z opcją wykupu.

Opcja ta może się przekształcić obowiązek po spełnieniu określonych warunków.

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Powodzenia , dzięki za te lata spędzone w Milanie.
 • avatar
  paranormalny
  Przychodził jako nikt i tak odchodzi. Można go było sprzedać wcześniej za większe pieniądze, ale kto by się spodziewał, że będzie grał taki piach.
 • avatar
  Pablo80
  Kolejny raz Milan wydymany przez Seville. Ten zarząd to robi takie interesy że nas wszyscy dymają po całości heeee
 • avatar
  Michał
  Szkoda, że odszedł w takiej atmosferze, bo jednak zrobił dużo dobrego w klubie i za to dziękuję. Jednak tak jak napisali koledzy wyżej - jego odejście to sytuacja dobra dla wszystkich.
 • avatar
  MK92
  Pięć lat razem, wliczając okres wypożyczenia do Genoi, to sporo czasu, więc teraz dziwnie będzie bez Suso w Milanie, tak po prostu. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że rozstanie było potrzebne dla obu stron. O ile Hiszpan od czasów Montelli przez trzy sezony stanowił o sile naszej ofensywy, tak ostatnie miesiące jasno wskazywały, że coś się wyczerpało. W każdym razie w moich miłych wspomnieniach pozostaną jego bramki strzelone Interowi w 2016 roku czy gol w Udine w 2018 roku. Będę pamiętał też o wielu asystach czy trzech bramkach z rzutów wolnych na San Siro, wykonywanych z dokładnie tego samego miejsca. Dziękuję i życzę powodzenia.
 • avatar
  Tylko "opcja" wykupu zwiastuje możliwość powtórzenia sytuacji z Baccą, El Shaarawym itp. Obyśmy tylko nie zostali przerobieni bez mydła.