Oficjalnie: Paolo i Daniel Maldini z koronawirusem

Oficjalnie: Paolo i Daniel Maldini z koronawirusem

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej stronie internetowej podał do wiadomości, że Paolo i Daniel Maldini zostali zarażeni koronawirusem.

 Obaj przedstawiciele Milanu czują się dobrze i przez najbliższe 2 tygodnie mają zostać poddani kwarantannie.

Komentarze

 • avatar
  ACM1899!!!
  To się nie dzieje naprawdę
 • avatar
  swiety33
  I pomyśleć, że zaczęło się od lokalnego rynku w Wuhan, a teraz Włochy zmierzają w kierunku katastrofy. Nie chcę być czarnowidzem, ale jeszcze chyba nie zdajemy sobię sprawy jak nam się świat zawalił. Gospodarczo, kulturalnie, sportowo - matka natura wskazuje nam miejsce w szeregu za lata arogancji wobec środowiska i przyrody. Bez drastycznych kroków w całej UE będzie ciężko z tego wyjść bez zrujnowania finansowego, społecznego. Stan wyjątkowy w całej Wspólnocie i próba opanowania tego bałaganu. Wyjścia tylko do sklepu,pracy/lekarza i raczej rowerem,pieszo i samochodem, a nie na spacery seniorów czy rowerek z dzieckiem. To jest nie do pojęcia, że już setki osób dziennie na to umiera a ludzie tak beztrosko do tego podchodzą. Ale jak kogoś tak beztroskiego to dotknie to będzie płacz i krzyk "ratujcie mnie/moje dziecko, syna/żone/matkę/ojca"
 • avatar
  Michał
  Przykra sprawa.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Oby szybko wrócili do zdrowia
 • avatar
  MK92
  Smutna sprawa, choć w przypadku Daniela raczej martwić się zbytnio nie trzeba z racji na młody wiek i bardzo małe ryzyko powikłań. Z Paolo już dużo gorzej pod tym względem, ale wygląda na zdrowego faceta, który szanował się również po skończeniu kariery, więc myślę i mam głęboką nadzieję, że naszemu il Capitano też nic wielkiego się nie stanie.