AC Milan (1-4-2-3-1): G. Donnarumma; Calabria, Kjaer, Gabbia, Theo; Tonali, Krunić; Saelemaekers, Brahim, Leao; Colombo

Spezia (1-4-3-3): Rafael; Sala, Erlic, Chabot, Marchizza; Pobega, Ricci, Maggiore; Verde, Galabinov, Gyasi

Transmisja w telewizji (PL): Eleven Sports 4

P.S. W każdy link wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Slaviio
    bylem blisko chlopaki musza byc wykonczeni po rio ave
    Pjoter
    Grube zestawienie. Mam nadzieję, że uda się zagrać na 0:0 do przerwy i po dokonaniu zmian ugrać dobry rezultat w drugiej połowie.
    taurus-95
    Trzeba dać oddychnąć podstawie . Oby zmiennicy nie zawiedli.
    W końcu mamy kim z przodu rotować bez specjalnej straty jakości. Forza Milan!
    MARCO VAN BASTEN
    Fajnie że Pioli daje grać młodym, oby tylko to nie skończyło się 0-0
    Konradza
    Jak dla mnie Primavera nie daje rady. Gramy w 9, Leao to masakra, brak zaangażowania i motywacji. Colombo w meczu nie ma. Maldini z Rio Ave przynajmniej szum robił.
    Oby w drugiej połowie pojawili się Hauge i Hakan
      Michał
      Mówisz - masz.
      Konradza
      Odszczekuje i przepraszam :) Z przyjemnością
      Michał
      Bardziej mi chodziło o wywołane przez Ciebie zmiany, bo co do Leao się ogólnie zgadzam - nie chce mu się biegać. Jak dla mnie kluczowe dzisiaj było pojawienie się na boisku Hakana.

EDIT: Bennacer też bardzo ładnie
      Konradza
      Co by nie mówić 2 bramki strzelił, odnalazł się w polu karnym i za to mu chwala. Poza tym bardzo kiepski mecz, ale w sumie gra jak mentor ;)
      Co do Bennacera, widać zrozumienie i to że jest drużyną, Tonali kilka pięknych zagrań za początku pierwszej połowy a potem 3 głupie podania.
      Grunt że 3 pkt i druga połowa w pięknym stylu.
    Następna kolejka pokaże w jakim miejscu jesteśmy.