MN: Milan myśli o zakontraktowaniu Thiago Silvy

MN: Milan myśli o zakontraktowaniu Thiago Silvy

Milannews.it informuje, że w najbliższych miesiącach Milan podejmie decyzję czy latem złoży ofertę za Thiago Silvę.

Umowa Brazylijczyka z paryskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku i na razie nic nie wskazuje na to, że zostanie ona przedłużona. Dzięki obecnej umowie 35-latek zarabia około 15,9 mln euro netto za sezon.

UOL Esporte dodaje, że Brazylijczyk odrzucił niedawno ofertę nowego kontraktu i powinien latem odejść z Ligue 1 jako wolny zawodnik. Całą sytuację monitoruje m.in. AC Milan.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Thiago Silva do obroby, ktoś na prawą flankę, jeden konkretny pomocnik do rozgrywania, jeden na skrzydło i napastnik tych piłkarzy brakuje i powinniśmy sprowadzić w lecie, ale pewnie nic z tego nie będzie bo nie będzie pieniędzy na transfery.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Myślicie że obniży wypłatę 10 krotnie?
  • avatar
   Ilfenomeno
   Przez 8 lat w PSG trochę się nachapał, więc czemu nie?
  • avatar
   kusniak90
   Też myślę że ma sentyment do Milanu i zrezygnuje z pensji wysokiej, żeby u nas zagrać.
  • avatar
   Krzywy
   Ibra ma cos kolo 6mln na sezon - Silva powinien dostać podobny kontrakt
 • avatar
  Michał
  Myślę, że nikt mu nie da więcej niz 7mln za sezon (w lecie będzie miał 36 lat), chyba że w jakiejś egzotycznej lidze, także gdyby Milan zaoferował 5mln, to przebiłby resztę. Myślę, że problem może być oferowana długość kontraktu. Zaproponujemy pewnie rok albo 1+1 (i myślę, że całkiem słusznie), a Silva będzie oczekiwał dłuższej umowy, minimum na 2 lata. Naszym atutem jest Maldini, Silva go darzy dużym szacunkiem. Zobaczymy :)