Mediaset: Caio priorytetem dla Milanu

Mediaset: Caio priorytetem dla Milanu

Sky podało dzisiaj do wiadomości, że w ostatnim czasie Leonardo nawiązał kontakt z działaczami FC Sao Paolo w sprawie możliwości pozyskania defensora ekipy Tricolori, Rodrigo Caio. 

Zespół Il Diavolo jest gotów wykupić Brazylijczyka za 7-8 mln euro lub wypożyczyć go z obowiązkiem wykupu po sezonie za 12-13 mln euro. Jak dowiedziała się włoska telewizja, w przyszłym tygodniu dyrektor techniczny ekipy Rossonerich powinien spotkać się z agentem 25-latka i omówić z nim warunki ewentualnego transferu reprezentanta Brazylii na San Siro.

Mediaset potwierdza te informacje i dodaje, że na ten moment Rodrigo Caio jest priorytetem dla Milanu w kontekście wzmocnienia środka obrony zespołu Il Diavolo. 

Zaletą Brazylijczyka jest możliwość gry jako defensywny pomocnik oraz posiadanie włoskiego paszportu, przez co 25-latek nie zajmie miejsca dla zawodnika spoza UE.  

Komentarze

 • avatar
  BF
  etykieta talentu jak Toloi kiedyś... to nie lepiej tego drugiego? przynajmniej adaptować się we Włoszech nie musi a jakiś solidny poziom w Atalancie prezentuje
 • avatar
  paranormalny
  Chyba nie jest zbyt wybitny skoro w tym wieku jeszcze gra w Brazylii.
  • avatar
   Michał
   Może taki sam leszczyk jak Thiago Silva, on też mając 25 lat grał jeszcze w Brazylii :)
  • avatar
   MTM22
   Mało tego, jego pierwszy pobyt w Europie był wielką klapą.
 • avatar
  GiveMeReason
  Nie wiem czy to dobry pomysł, lepiej byłoby wypożyczyć jakiegoś ogarniętego obrońcę do końca sezonu.