Maldini o Donnrummie: "Trzeba mieć szacunek dla tych, którzy dali tak wiele Milanowi"

Maldini o Donnrummie: "Trzeba mieć szacunek dla tych, którzy dali tak wiele Milanowi"

Paolo Maldini, dyrektor sportowy AC Milan podczas AC Milan Talk Special wypowiedział się na temat Gigio Donnarummy. Oto jego wypowiedź:

Donnarumma? "Myślę, że musimy podziękować wszystkim piłkarzom, którzy przetrwali ten niesamowity sezon. Gigio był liderem i często kapitanem. Ludziom trudno jest zrozumieć, co to znaczy być profesjonalistą, który musi być gotowy do zmiany koszulki. Wiem, że jest to coś, co trudno jest zaakceptować, coraz trudniej jest znaleźć karierę, która zaczyna się w jednym miejscu i kończy w tym miejscu. Trzeba mieć szacunek dla tych, którzy dali tak wiele Milanowi, Gigio to zrobił, nigdy nas nie lekceważył. Nasze drogi się rozchodzą, mogę tylko życzyć jak najlepiej tak wrażliwemu facetowi jak on."

źródło: www.milannews.it

foto: www.milanlive.it

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Paolo jak zwykle wielka klasa.
 • avatar
  Slaviio
  Gówniarz dostal najwieksza pensje w zespole i jeszcze bylo malo Mysle ze rownowaga w wyplatach wyjdzie na dobre w calym nowym sezonie
 • avatar
  tata_Aleksandra
  Nie wiem, czy GD jest z natury tak pazerny, czy stał się tak bezmyślną marionetką już pod wpływem Raioli, ale nie będę za nim płakał. Fakt, mógł zostać legendą klubu - i co najlepsze, właśnie dopiero mogłoby się zaczynać wraz z powrotem do Champions League. Żal, że ACM nie zarobi na nim ani eurocenta, ale mimo wszystko pochwalam zasadę, że są pewne granice, których przekraczać nie można. Można byłoby naginać wynagrodzenia jak w czarno-niebieskiej części Mediolanu, ale to do niczego dobrego nie prowadzi w dłuższej perspektywie.

  Jedynie co mnie irytuje to sytuacja, że Juve może dostać kolejnego gracza całkowicie za darmo. Mają w tym doświadczenie i smykałkę, a w przeciwieństwie do takich Ramseyów i Rabiotów, Donnarumma może pójść w ślady Pirlo i Pogby, którzy przyczynili się do odbudowy klubu i zażegnania kryzysu sportowego. Wcześniej jednak musieliby sprzedać Ronaldo, bo zarówno u nich, jak i w Barcelonie problemów finansowych nie brakuje. Dlatego warto budować drużynę z głową na karku.
  • avatar
   MK92
   Zgoda, choć mnie by ucieszyło, gdyby Donnarumma wraz z CR7 załatwił budżet Juventusu na amen. Jest to bardzo kusząca wizja :)
  • avatar
   tata_Aleksandra
   Hah, nie zaprzeczę, że byłaby to mile widziana historia ;-)
 • avatar
  Michał
  Szacunek jedno, ale to jak Maldini załatwił Dolara i Grubasa - klasa!
  • avatar
   MK92
   Dokładnie, po mistrzowsku rozegrał tę partię! Milan znów wzbudza szacunek po latach bycia dojną krową z kompromitującymi wynikami na boisku. Jednak ród Maldinich to jest gwarancja sukcesów Milanu.
 • avatar
  robert1506
  Paolo go wyjaśnił :) Brawo zarząd!
 • avatar
  paranormalny
  Nigdy nie zrozumiem jego zachowania, dla kogoś takiego jak Maldini to też było nie do pojęcia i przyjęcia. Dostał szansę debiutu jako 16 latek, co nie zdarza się zbyt często w wielkich klubach, zarabiał bardzo duże pieniądze jak na swój wiek i taka niewdzięczność, słuchanie się we wszystkim agenta, brak odpowiedzialności za własne życie. Oby miał problem ze znalezieniem kogoś kto da mu te dwa miliony więcej i oby coś zrozumiał z tej historii, choć w to wątpię, poprzednia saga z przedłużaniem umowy niczego go nie nauczyła. Nie potrzeba nam takich "osobowości" w klubie. Pieniądze i agent byli dla niego ważniejsi niż dobro zespołu.
  • avatar
   Michał
   No i chyba ma problemy, bo Grubas ponoć dzwonił do Maldiniego, żeby przedłużyli kontrakt z Gigio na poprzednich warunkach XD godność lvl brak
 • avatar
  anka0ann
  Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
  moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

  www.zakazanarandka.pl
  __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
  Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
  zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.