Libero: Niezadowolenie wśród piłkarzy postawą Gattuso

Libero: Niezadowolenie wśród piłkarzy postawą Gattuso

Libero informuje, że wielu zawodników Milanu jest niezadowolonych z zarządzania zespołem przez Gennaro Gattuso.

Andrea Conti i Mattia Caldara skarżą się na nieoptymalne przygotowanie zespołu pod względem fizycznym. Patrick Cutrone ma za złe Gattuso, że z powodu transferu Krzysztofa Piątka, został on zdegradowany do roli rezerwowego. Lucas Paqueta podobno nie jest zadowolony z roli,  jaką pełni na boisku. Brazylijczyk chciałby grać zdecydowanie wyżej i nie być tylko mezzalą. Na liście niezadowolonych piłkarzy znajduje się również reprezentant Polski, który nie czuje się dobrze z tym, że nie otrzymuje on zbyt wielu podań od kolegów z zespołu, a tym samym ma niewiele okazji do podwyższenia swojego dorobku bramkowego.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Za przygotowanie fizyczne chyba odpowiada inny trener, ale żale Paquety i Piątka jak najbardziej uzasadnione.
 • avatar
  Krzywy
  4-3-1-2
  i wszyzcy zadowoleni. Paqueta na 3/4 i zluzowany z defensywy, no moze presing na obroncach. Piatek z Cutrone razem w ataku rotacyjnie wracajacy w fazie defensywnej (dla zmylenia obroncow przy powrocie do fazy ofensywnej).
  Pomyslow jest wiele, tylko trzeba zaryzykowac i zagrac inaczej. Przeciez taki Suso tez moglby grac na 3/4. Moglby ze srodka schodzic do boku jesli mu to pasuje.
  Samu moglby spokojnie grac jako jeden z 2 napastnikow (przy Piatku, ma inne cechy co mogloby byc kompatybilne).
  Zresztą mam nadzieję, że zarząd nie zamyka oczu na takie sprawy i negocjuje z trenerami, żeby od lata zacząć reformowanie.
 • avatar
  arczi
  Gdyby wszyscy byli zadowoleni to byli by w zupełnie innym miejscu ale tam się ponoć trafia po śmierci. Niech zaczną prezentować poziom na który ten klub zasługuje to wtedy ja będę zadowolony i tysiące kibiców. Zawodnicy, którzy nawet pełnego sezonu nie zagrali dla klubu już są niezadowoleni, masakra jakaś podpisują kontrakt zarabiają pieniądze i płaczą.
 • avatar
  Szymix
  To naprawdę przykre, że po raz kolejny możemy stracić świetnego napastnika w ten sam sposób - z powodu frustracji i gry reszty zespołu. Krzysiu wyciska co się da z każdego podania, ale powoli zmierza to do tego, że i on nie wytrzyma. W meczu z Bologną w ostatnich minutach krzykiem dał znać co myśli o grze reszty zawodników
 • avatar
  MK92
  Dziennikarze będą teraz szukać dziury w całym, choć nie wykluczam, że niektórym chłopakom niezbyt pasuje ta stara szkoła Rino, który nie toleruje jakiejkolwiek niesubordynacji czy zbyt intensywnego życia w social mediach.