LGdS: Rossoneri myślą o Barelli

LGdS: Rossoneri myślą o Barelli

La Gazzetta dello Sport informuje, że Milan dołącza do walki o podpis Niccolo Barelli.

Zwolennikiem transferu 22-latka jest Paolo Maldini i Zvonimir Boban, który w najbliższym czasie powinien dołączyć do ekipy Rossonerich. Cagliari wyceniło swojego wychowanka na 50 mln euro, ale niewykluczone, że zmieni on otoczenie za mniejszą kwotę. Na chwilę obecną faworytem do zakontraktowania reprezentanta Włoch jest Inter, który spotkał się kilkukrotnie z Cagliari i z agentem piłkarza. Ponadto Nerazzurri złożyli ofertę za 22-latka w wysokości 30 mln euro, ale została ona odrzucona. O zakontraktowaniu Barelli myśli także PSG.

W poprzednim sezonie Barella rozegrał 38 spotkań, spędzając na boisku 3383 minuty. W tym czasie zdobył 1 bramkę i zanotował 4 asysty. Jego umowa z Cagliari wygasa w czerwcu 2022 roku.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Cały budżet transferowy pochłonie, a nam potrzeba kilku wzmocnień. Nie wiem czy jest wart aż 40-50mln, za tę kasę można mieć np. Jamesa Rodrigueza.
  • avatar
   Krzywy
   A kto zapłaci pensję Rodriguezowi?
   Barella w piłkę potrafi grać, jest młody i może jeszcze się rozwinąć. Nie będzie łatwo go wyciągnąć w tym okienku transferowym. Cały budżet mamy na granicy negocjacji jego ceny, a na wymianę nie bardzo jest kogo zaproponować..Laxalt?
  • avatar
   paranormalny
   To tylko taki przykład, że za taką kasę można mieć naprawdę wielką gwiazdę, a nie tylko obiecującego młodego Włocha. Gdyby kosztował tak ze 20mln to czemu nie, ale na 40-50 to nas nie stać.
 • avatar
  MK92
  Byśmy przynajmniej utarli nosa Interowi pierwszy raz od paru lat ;) Tak w ogóle, to znakomicie się zapowiada ten Barella.