Di Marzio: Porozumienie w sprawie Tonalego osiągnięte

Di Marzio: Porozumienie w sprawie Tonalego osiągnięte

Gianluca Di Marzio donosi, że Milan ustalił warunki transferu Sandro Tonalego.

Włoch zostanie wypożyczony za 10 mln euro z opcją wykupu za 20 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Na razie Tonali siedzi w kwarantannie, więc testy medyczne pewnie trochę się opóźnią, ale sprawa jest już chyba przesądzona.
 • avatar
  Konradza
  To jest dopiero news :) Powiem szczerze nie wierzyłem w żadną informację że do nas przejdzie, a karuzela trwa od przeszło pół roku. Jeżeli podpisze z nami kontrakt to będzie to jedna z najlepszych informacji w ostatnich latach. W końcu przyjdzie ktoś kto ma to coś :)
  Forza ACM
 • avatar
  Hofi
  Bardzo dużym plusem jest to, że sprowadzamy graczy młodych .A tak na ostatniej prostej transfer podobny do tego Kondogbii tyle ,że wtedy nam go podebrano...Ha ha.....Dobre!!!! Jak na koniec wakacji informacja super!!!!
 • avatar
  MK92
  Zgarnięcie Tonalego, o którego miały bić się Inter i Juventus, pokazuje, że wracamy do gry. Strasznie się cieszę, bo nawet nie śmiałbym pomyśleć niedawno, że sprowadzimy największą perełkę włoskiego młodego pokolenia. Jak się jeszcze pomyśli o transferach Bennacera, Hernandeza czy Leao, to widać wyraźnie, że nasz legendarny Paolo ma jednak łeb na karku. Po prostu musimy wykazywać się w przyszłość większą cierpliwością. Przyszłość Milanu rysuje się coraz piękniej dzięki mądremu zarządzaniu, którego strasznie brakowało przed 2019 rokiem.
 • avatar
  Paolo03
  Mam nadzieję że Tonalli odpali u nas i będzie wielkim zawodnikiem. Ciekaw jestem też jak to wszystko poukłada Pioli. Wybór do pomocy będzie miał spory więc ma się nad czym głowić.
 • avatar
  Pjoter
  Wydaje mi się, że ten transfer to jedno z największych wydarzeń tego mercato we Włoszech. Tak, jak powiedział MK92, znaczy to ni mniej ni więcej tylko tyle, że wracamy do gry. Chętnych na Tonallego nie brakowało i nie wydaje mi się też by zaproponowane przez Milan pieniądze nie było możliwe do podbicia dla większych graczy. Wygląda po prostu na to, że mamy wreszcie do zaproponowania obiecujący projekt drużyny z realnymi perspektywami rozwoju w następnych latach.