Altafini: Rossoneri nie mają zawodników, którzy mogliby rozwiązywać problemy w zespole

Altafini: Rossoneri nie mają zawodników, którzy mogliby rozwiązywać problemy w zespole

Jose Altafini wypowiedział się dla Radio Sportiva. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

 W niedzielę Rossoneri rozegrali najlepszy spotkanie w sezonie. Jeśli na zespole ciąży jakaś klątwa to wysłałbym wszystkich zawodników do jakiegoś sanktuarium.

Paqueta? Jest bardzo dobry technicznie, ale nie widzę w nim na razie zawodnika, który gra dojrzałą piłkę.

Hernandez? Jest bardzo dobry. To jedyny zawodnik Milanu, który poważnie potrafi zagrozić bramce przeciwnika.

Rossoneri nie mają zawodników, którzy mogliby rozwiązywać problemy w zespole. 

Co powinien zrobić Milan podczas najbliższego mercato? W styczniu musieliby pozyskać kogoś pokroju Gullita, Van Bastena i Rijkaarda...

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  No i to jest problem lewy obrońca jest najgroźniejszy w ataku.. chyba nie trzeba tego komentować, niestety smutna prawda.
 • avatar
  paranormalny
  W takim razie należy przesunąć Theo na skrzydło albo jako mezzalę ustawić, a na jego miejsce Rodriguez, który umie grać trójką w obronie.
  • avatar
   kusniak90
   Rodriguez nie jest super piłkarzem, grał bo go ściągnęli i był najlepszy do tej pory, gdyby Theo nie przyszedł to by dalej grał w pierwszej 11.. wolny w ataku, w obronie sporo błędów. To jest gracz poprawny i nic więcej, taki zmiennik.
 • avatar
  Krzywy
  Trzeba to powiedzieć głośno, Conti zmarnował swoj czas w Milanie i powinien zostać sprzedany, albo włączony w transakcję kupna solidnego PO z doświadczeniem.
  Jeśli Theo zasówa czesto do ataku na lewej, to obrońca na prawej powinien być solidniejszy w fazie obronnej, plus solidny w dosrodkowaniach.
  Może przekonają Ibrę do powrotu. Kontrakt chyba mu się kończy ,pensji też nie będzie miał kosmicznej, bo to już nie te lata. Ale bezwarunkowo ma coś co przyda się na treningach, w szatni i całościowo - ma ambicje i mentalność zwycięzcy. To tym mlodym chłopakom mógłby zaszczepić, plus kopa w dupe jak będą świrować.

  Osobiście uważam, że dobrym pomysłem byłoby też powalczenie o podpis kogoś typu Jose Callejon, albo Juan Cuadrado. Kontrakty im wygasają to raz, a dwa że na prawym ataku mogliby nam dać coś ekstra. Są to co prawda zawodnicy w wieku 30+, ale grają na wysokim poziomie i na sezon, dwa byliby bardzo potrzebni.
  Panie Maldini, Panie Boban, mam nadzieję, że to czytacie :) Pozdro
  • avatar
   Kamilo
   Contiego to możnaby wcisnąć co najwyżej Atalancie przy ewentualnym transferze jakiegoś Hateboera czy Gosensa...