[18:39] Dwudziesty piąty dzień mercato: Suso oddala się od Milanu, Tottenham ponownie pyta o Piątka

[18:39] Dwudziesty piąty dzień mercato: Suso oddala się od Milanu, Tottenham ponownie pyta o Piątka

Przed nami dwudziesty piąty dzień okienka transferowego we Włoszech. Do tej pory Milan zakontraktował Zlatana Ibrahimovicia, Simona Kjaera i Asmira Begovicia. Kto wzmocni, a kto odejdzie z ekipy Rossonerich w najbliższym czasie? Odpowiedź na to pytanie być może padnie w dniu dzisiejszym. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live. Zaczynamy!

Poprzednia relacja  [klik] 

[18:39] La Gazzetta dello Sport: Agenci Krzysztofa Piątka zaoferowali swojego klienta Chelsea. Polak wzbudza zainteresowanie Tottenhamu. Rozmowy są w toku.

[15:52] Gianluca Di Marzio: Sevilla prowadzi konkretne negocjacje z Milanem w sprawie Suso. Osiągnięto wstępne porozumienie w sprawie formuły transferu: wypożyczenie z opcją wykupu, która może przekształcić się w obowiązek po spełnieniu określonych warunków. Do ustalenia pozostało jeszcze kilka szczegółów.

[12:46] Sky: Tottenham kontaktował się z Milanem w sprawie Krzysztofa Piątka. Trwają negocjacje w sprawie formuły transferu.

[10:13] La Gazzetta dello Sport: Milan i Sevilla pracują nad wypożyczeniem Suso z obowiązkiem wykupu.

[10:13] La Gazzetta dello Sport: Krzysztof Piątek chce odejść z Milanu. Wczorajsze spotkanie w Casa Milan nie zmieniło na razie sytuacji Polaka. Rossoneri oczekują 30 mln euro za 24-latka. Jeśli nie pojawią się odpowiednie oferty za napastnika zimą, Piątek może zmienić otoczenie latem.

[10:13] Sky Sport: Lucas Paqueta jest jedną z alternatyw AS Romy w przypadku niepowodzenia transferu z udziałem Carlesa Pereza. 

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  To już końcówka okienka. Moim zdaniem już nie warto sprzedawać bo nawet jesli uda się sprzedać Piątka lub Paquetę za te miliony to nie ma zbyt dużo czasu na znalezienie sensownego nastepcy. Jak mają brać na pałę byle kogo byle tylko załatać personalną dziurę to już lepiej niech sobie odpuszczą. Szkoda, że żaden wiatrak na skrzydło raczej nie przyjdzie. Taki Under by się przydał. Warto popatrzeć też w kierunku Holandii. Stamtąd ze sensowne pieniądze można wyciągnąć fajnych grajków np Bergwijn, którym się już interesowaliśmy. A na prawą obronę za Calabrię (jakoś Conti minimalnie lepiej mi rokuje) brałbym Dumfriesa. Pewnie 20 mln by starczyło i jest boczny na kilka sezonów. A wracając do Contiego to ostatnio takie spostrzeżenia mnie naszły: moim zdaniem u niego problemem jest głowa. Zauważyłem, że jeśli wejdzie dobrze w mecz, zagra kilka dobrych piłek, odbierze kilka razy to potem gra dobry mecz. Gdy od początku zrobi 2,3 gafy wszystko się sypie i potem jest elektryczny i nie ma go w meczu.
 • avatar
  kusniak90
  Jeśli się uda w odpowiednich pieniądzach to sprzedać Suso, żeby już nie zagrał u nas więcej. Nic do niego nie mam wręcz przeciwnie, bo niejednokrotnie nam tyłek ratował, ale ten sezon pokazał że to jego koniec w Milanie bo forma nie ta, a jego zwody są tak przewidywalne, że każdy mu piłkę praktycznie zabiera.
 • avatar
  Pablo80
  Pięknie nas Sevilla znów wydyma.
 • avatar
  MK92
  Skoro negocjacje z Anglikami w sprawie Piątka są żywe, to trzeba wyciągnąć jak najwięcej kasy za Polaka, bo oni po prostu są w stanie minimum te 30 milionów euro spokojnie zapłacić.