[22:08] Ósmy dzień mercato: Dementi MN w sprawie Evertona

[22:08] Ósmy dzień mercato: Dementi MN w sprawie Evertona

Przed nami ósmy dzień mercato we Włoszech. Kto wzmocni, a kto  opuści ekipę Rossonerich podczas letniego mercato? Odpowiedź na pytanie może paść dzisiejszego dnia. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji live z mercato. 

Wczorajsza relacja [klik]

Zaczynamy!

[22:08] Milannews.it zaprzecza, aby Milan był bliski pozyskania Evertona Soaresa. Włoski portal opiera swoje informacje na rozmowie z osobami, które są blisko klubu z via Aldo Rossi.

[20:57] A Bola: Everton Soares jest bliski dołączenia do AC Milan. Brazylijczyk zawarł porozumienie z ekipą Rossonerich w sprawie indywidualnego kontraktu. Teraz zespół Il Diavolo musi ustalić z Gremio kwotę odstępnego. Brazylijski klub oczekuje 40 mln euro za 23-latka 

[20:27] Oficjalnie: AC Milan za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej potwierdził transfer Rade Krunicia. Bośniak podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku.


[19:47] Oficjalnie: ACMilan za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził transfer Rade Krunicia


[14:11] Milannews.it: Alessandro Lucci przybył do Casa Milan ze swoim współpracownikiem, Serginho (byłym graczem AC Milan)

[13:35] La Gazzetta dello Sport: Bayern zaoferował 9 mln euro za Emanuela Vignato (Chievo). Mistrz Niemiec wyrasta na faworyta do pozyskania Włocha. Wspomnianym piłkarzem interesuje się m.in. AC Milan.

[13:31] La Gazzetta dello Sport: Fabio Borini znalazł się na celowniku AS Romy. Giallorossi poszukują następcy Stefana El Shaarawy'ego, który dzisiaj przeszedł do Shanghai Shenhua

[13:27] La Gazzetta dello Sport: Pordenone Calcio (Serie B) również jest zainteresowane Alessandro Plizzarim. 

[13:24] La Gazzetta dello Sport: AS Livorno (Serie B) jest zainteresowanie pozyskaniem Matteo Gabbii i Alessandro Plizzariego. 

[01:55] Alfredo Pedulla: Diego Laxalt wzbudza zainteresowanie klubów z zagranicy. Mimo to Urugwajczyk chciałby zostać we Włoszech. Atalanta, Fiorentina i Torino myślą o zakontraktowaniu piłkarza.

[01:50] La Gazzetta dello Sport: Fabio Borini nie znajduje się w planach Marco Giampaolo. Rossoneri postarają się latem zakończyć współpracę z 28-latkiem.

[01:45] La Gazzetta dello Sport: Diego Laxalt i Samu Castillejo powinni latem opuścić Milan. Wspomnieni zawodnicy powinni zostać sprzedani odpowiednio do Włoch i Hiszpanii.

[01:40] Rai: Milan "nie ma warunków ekonomicznych" do sprowadzenia Dani Ceballosa. Hiszpan to tylko pomysł ekipy Rossonerich.

Komentarze

 • avatar
  Jak na razie sprzedajemy wszystkich, a realnych wzmocnień nie widać :(
 • avatar
  Bartol
  Mercato jak na razie delikatnie przebiega. Kasy nie ma, więc ściągamy piłkarzy na miarę budżetu. Czasem może to wyjsc na dobre, gdyż poprzednie mercato to słabe bylo mimo takich nazwisk, jakie przyszły niby..... Czekamy co dalej....
 • avatar
  kusniak90
  Bardzo dobrze wreszcie ktoś widzi że Laxalt, Castillejlo czy Borini to pomyłki transferowe i nie ma trzymania ich przez kolejne lata tylko sprzedaż. Dzięki temu oszczędność na pensjach, plus miejsce dla innego zawodnika. Myślę, że Milan pozbywając się kilku piłkarzy dobrze robi. Sprowadzić 2-3 konkretnych piłkarzy. Dużej kadry nie potrzeba na ten sezon, bo mamy tylko ligę. Coppa Italia powinna być w tym roku potraktowana luźno. Ważne żeby wrócić do LM w kolejnym sezonie.
 • avatar
  Kamilo
  Roma chce Boriniego? No to dawać całą kasę z Szarego czyli 16mln. Nie warto wzmacniać rywala ale Borini wątpię że pociągnie wózek w Rzymie.
 • avatar
  Paolo03
  Borini na skrzydle w romie? Tego nam trzeba, jeśli ktoś naprawdę myśli że Borini w Romie będzie najmocniejszym punktem to radzę obejrzeć jeszcze raz zeszłoroczny sezon.
 • avatar
  paranormalny
  Everton Soares jednak u nas? Radujcie się wszyscy Milaniści, oby się udało, bo to mega dobry zawodnik, na Copa America mi zaimponował i żałowałem, że zerwaliśmy negocjacje. To by było potężne wzmocnienie na skrzydle.
 • avatar
  KAKA22
  Jeśli uda nam się ściągnąć Evertona to będzie super! Jeszcze konkretne nazwisko do pomocy i zadbać o to żebyśmy się nie osłabili i to powinno wystarczyć.