[16:05] Siódmy dzień mercato: Możliwe odejście Biglii, Rossoneri chcą domknąć transfer Veretout

[16:05] Siódmy dzień mercato: Możliwe odejście Biglii, Rossoneri chcą domknąć transfer Veretout

Przed nami siódmy dzień mercato we Włoszech. Kto wzmocni, a kto opuści ekipę Rossonerich podczas letniego mercato?  Odpowiedź na pytanie może paść dzisiejszego dnia. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji live z mercato. 

Wczorajsza relacja [klik]

[16:05] La Gazzetta dello Sport: Gianluigi Donnarimma wyraża chęć zostania w Milanie. Pod koniec lata przedstawiciele 20-latka planują spotkać się z decydentami ekipy Rossonerich w celu przedłużenia umowy między stronami (obecna obowiązuje do 30.06.2021). Pierwsza propozycja klubu z via Aldo Rossi w postaci:

- pensja: bez zmian - 6 mln euro 

- długość umowy: 30.06.2022 

została odrzucona przez Enzo Raiolę, brata Mino.

[11:57] La Gazzetta dello Sport: Jeśli któryś ze środkowych napastników Milanu odejdzie tego lata, Rossoneri mogą sięgnąć po Mariano Diaza z Realu Madryt.

[11:55] La Gazzetta dello Sport: Milan podniósł swoją ofertę za Jordana Veretout do 13 mln euro i zaoferował dodatkowo kartę Lucasa Biglii.

[03:20] Gianluca Di Marzio: W ostatnim czasie nie było żadnego spotkania na linii Milan-Benfica w sprawie Gedsona Fernandesa. Mimo to portugalski klub oczekuje za piłakrza 30 mln euro plus bonusy. Teraz decyzja należy do klubu z via Aldo Rossi: powalczyć o 20-latka czy skupić się na innych celach.

[03:18] Gianluca Di Marzio: Jordan Veretout chciałby, aby Fiorentina dobrze zarobiła na jego transferze i była zadowolona z ewentualnej transakcji.

[03:12] Gianluca Di Marzio: Milan będzie chciał wkrótce osiągnąć pełne porozumienie z Ismaelem Bennacerem w sprawie indywidualnego kontraktu. Rossoneri powinni zapłacić za piłkarza 16 mln euro plus bonusy w wysokości 1-2 mln euro.

[03:11] Gianluca Di Marzio: Lucas Biglia może latem odejść z Milanu. Transfery Rade Krunicia i Ismaela Bennacera mogą sprawić, że może zabraknąć dla 33-latka miejsca w ekipie Rossonerich.

[03:10] Alfredo Pedulla: Milan chciałby do środy zamknąć transfer Jordana Veretout. Rossoneri zaoferowali za Francuza 15 mln euro plus kartę Lucasa Biglii, co może jednak nie wystarczyć, aby sprowadzić 26-latka na San Siro. Zespół Il Diavolo może zdecydować się na zaoferowanie 20 mln euro (bez odpowiedników) w celu pokonania konkurencji. Roma i Napoli czekają na rozwój wydarzeń. 

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Jordan Veretout chciałby, aby Fiorentina dobrze zarobiła na jego transferze i była zadowolona z ewentualnej transakcji.

  A ja bym chciał, żeby Milan utopił jak najmniej kasy. Czy naprawdę nie ma nikogo lepszego w tej cenie?
 • avatar
  Filippo09
  Po co nam ten Diaz
 • avatar
  MK92
  Podoba mi się to wyraziste stanowisko zarządu wobec ofert dotyczących Donnarummy. Taka postawa włodarzy Milanu oraz chęć Gigio do pozostania w Mediolanie będą dla nas ważnymi argumentami w czasie trudnych negocjacji z Raiolą tego lata.