Włoskie media: Raiola z wizytą w Casa Milan

Włoskie media: Raiola z wizytą w Casa Milan

Fabrizio Romano i Claudio Raimondi zabrali głos w sprawie wizyty Mino Raioli w siedzibie Milanu. Oto, co wspomniani dziennikarze mieli do powiedzenia w tej sprawie

Milannews.it: 

Podczas dzisiejszego spotkania z agentem piłkarskim omówiono m.in. możliwość przedłużenia umowy z Giacomo Bonaventurą, Gianluigim Donnarummą, przyszłość Suso i możliwość przeprowadzenia transferu z udziałem Zlatana Ibrahimovicia. Za kilka tygodni obie strony mają ponownie spotkać się w sprawie szwedzkiego napastnika.

Fabrizio Romano:

Mino Raiola rozmawiał dzisiaj z przedstawicielami Milanu w sprawie Zlatana Ibrahimovicia. Szwed podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości w nadchodzących tygodniach. Jak na razie negocjacje w sprawie powrotu 38-latka na San Siro zostały jedynie zainicjowane. Podczas dzisiejszego spotkania nie podjęto żadnych konkretnych decyzji.

Claudio Raimondi (Sportmediaset):

Podczas dzisiejszego spotkania na linii Raiola-Milan, rozmawiano między innymi na temat przyszłości Suso, przedłużenia umowy z Gianluigim Donnarummą i możliwości transferu Zlatana Ibrahimovicia do ekipy Rossonerich.

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Dlaczego z Raiolą poruszano temat Susi skoro jego agentem jest bodajże Lucci?
  A co do Ibry to warto go ściągnąć. Może przy nim chłopaki zaczną grać na miarę możliwości.
  • avatar
   casusius
   Niestety jakiś tydzień czy dwa temu, Susito dogadał się z ,,Grubym" i teraz to On reprezentuje jego interesy.
 • avatar
  Michał
  Oczywiście, że jeszcze nie zapadły żadne decyzje, bo ten oblech musi najpierw zrobić objazd po wszystkich zainteresowanych, a potem przeprowadzić licytację.
  • avatar
   swiety33
   Ze Zlatanem to nie przejdzie. Jak Szwed się uprze na jakiś klub to Raiola wała zrobi. To chyba jedyny piłkarz u Mino, który ma pełną autonomię w wyborze pracodawców. Wskazuje palcem, a agent ma się po prostu dogadać nie mając nic do gadania.
  • avatar
   Najzabawniejsze jest to, że właśnie tak powinna wyglądać praca agenta :D tymczasem grubas uważa się za króla życia i śmierci kupcząc zawodnikami jak baba targowa.
 • avatar
  MK92
  Tak oto Raiola stał się faktycznym dyrektorem Milanu. Jego wpływy robią wrażenie. Posiada niemal wszystkich naszych kluczowych piłkarzy w swojej stajni i ma też asa w rękawie w postaci Ibry. Lepiej żyć z nim w zgodzie.
 • avatar
  wedlug mnie, jesli wroci Ibra to bedzie blad. klub pokaze tylko, ze nie ma zadnego planu i zabiera sie juz powaznie do kazdego pomyslu. tonacy brzytwy sie chwyta...
  • avatar
   kusniak90
   Moim jest to koniecznością. Planem byli już młodzi, ale widać, że ten plan nie wypalił. Brakuje w tej ekipie doświadczenia, wiele meczów przegraliśmy przez brak zimnej głowy. Tak się drużyny nie buduje i widać to po Arsenalu. Drużyna musi być zbalansowana. Piątek jest bez formy, Leao to skrzydłowy, Ibra sam poprowadzi w nie jednym meczu nas do wygranej.