Włoskie media: Oferta za Torreirę kwestią czasu

Włoskie media: Oferta za Torreirę kwestią czasu

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia włoskich mediów w sprawie Lucasa Torreiry, który od jakiegoś czasu jest łączony z Milanem

Sky Calciomercato:

Milan szykuje ofertę za Lucasa Torreirę. Agent piłkarza jest zwolennikiem przeprowadzki swojego klienta na San Siro.

La Gazzetta dello Sport:

Do końca tego tygodnia Milan przedstawi ofertę za Lucasa Torreirę. Zwolennikiem tej operacji jest sam zawodnik, który chętnie wróciłby do Włoch i Ivan Gazidis.

Mediaset:

W najbliższym czasie Rossoneri przedstawią ofertę za Lucasa Torreirę. Ma on opierać się na dwuletni wypożyczeniu piłkarza za 8 mln euro z opcją wykupu za 25 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  Bernardos1983
  Jeśli ta oferta będzie taka jak donosi mediaset to nie ma najmniejszych szans żeby Arsenal go wypuścił!!!
 • avatar
  Slaviio
  A Ile arsenal sam wylozyl za tego chłopaka ?? pamięta ktoś? Czy tylko Ferrero ma takie info..
  • avatar
   paranormalny
   Kupiony za 30mln, więc raczej go nie sprzedadzą za zbliżoną kwotę, bo to dla nich słaby interes, chyba, że Gazidis uruchomi swoje znajomości i ich przekona.
  • avatar
   Slaviio
   Dzieki Wiec 40 mln to realna kwota w euro oczywiście...
  • avatar
   Pato
   Arsenal wycenia Torreirę na 45 mln funtów (50 mln euro). Mniej niż 40 na bank nie puszczą, szczególnie że Emery się nie kwapi do zastępowania go - Torreira musiał by bardzo chcieć odejść, a nie tak że jedna gazeta napisała że mu cięzko w Londynie i ze we Włoszech miał łatwiej. Jeżeli w ogóle Arsenal brałby pod uwagę wypożyczenie, czy sprzedarz na raty to bardziej w wersji 25 teraz, i kolejne 20 przez najbliższe lata do spłaty.
   Bardzo fajnie by było ale niestety dalej tego nie widzię, szczególnie że nasilają się plotki na temat Veretouta - a tani nie będzie. To byłby już drugi z dwóch moze trzech środkowych pomocników.
  • avatar
   Slaviio
   Cala Anglia jest przeceniona wiec z dystansem do ich cen Mam nadzieje ze kompromis znajdziemy Lepsza opcja niż Bakayoko a podobne pieniądze
 • avatar
  kusniak90
  Byłby znacznym wzmocnieniem naszej słabej, mało kreatywnej pomocy.