Włoskie media o premercato Milanu

Włoskie media o premercato Milanu

Poniżej prezentujemy stanowisko Milannews.it i Sky Sport w sprawie działań Milanu przed rozpoczęciem letniego mercato.


Milannews.it:

- Milan rozmawiał dzisiaj z agentem Asmira Begovicia. Rossoneri chcą kontynuować współpracę z Bośniakiem.

- Tiemoue Bakayoko jest coraz bliżej transferu do Rossonerich. Kwestią dni jest sfinalizowanie transakcji. Francuz powinien dołączyć do Milanu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za około 30 mln euro.

- Brahim Diaz jest coraz bliżej dołączenia do Milanu. Umowa między klubami może zostać zdefiniowana do weekendu włącznie. Kluby muszą ustalić jeszcze czy Real będzie miał opcję odkupu zawodnika w przyszłości.


Sky Sport:

- Brescia odrzuciła ofertę Milanu (wypożyczenie z opcją wykupu) za Sandro Tonalego. Na ten moment nie wiadomo ile oferował zespół Il Diavolo. Brescia preferuje obowiązek wykupu. Inter wciąż prowadzi w walce o podpis zawodnika (porozumienie od kwietnia). 

- Brahim Diaz dołączy do klubu z via Aldo Rossi na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Do ustalenia jest jeszcze umowa na linii Milan-Diaz.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Z ofertą za Tonalego to mogliby się postarać.
  • avatar
   BF
   i rak Cellino odrzuci, gość ma kompleks Milanu
 • avatar
  Lasy7
  Śmierdzi cienkim mercato, a potrzeby duże. Prawy obrońca, środkowy obrońca, środek pomocy minimum dwa wzmocnienia, ofensywny pomocnik i skrzydłowy... Może napastnik. Zrobić dodatkowa czystkę, musacchio, calabria/conte, duarte, krunic, paqeta, castilljeo i zastanowił się na Leao.