Włoskie media: Milan walczy z Napoli o Manolasa

Włoskie media: Milan walczy z Napoli o Manolasa

La Gazzetta dello Sport, Gianluca Di Marzio i Sky zabrali głos w sprawie Kostasa Manolasa,  który w ostatnim czasie jest połączony z dołączeniem do AC Milan. Oto, co wspomniane wyżej źródło miały do powiedzenia w tej sprawie.

La Gazzetta dello Sport:

Milan rzeczywiście jest zainteresowany usługami Kostasa Manolasa. Na chwilę obecną nie podjęto się żadnych konkretnych negocjacji w sprawie sprowadzenia Greka na San Siro. Odejście któregoś z obrońców np. Musacchio mogłoby sprawić, że duet Maldini-Boban mogliby na poważnie zainteresować się usługami 28-latka.

Alternatywami dla Manolasa Joachim Andersen (Sampdoria) i Dejan Lovren, za którego Liverpool chciałby otrzymać 20 mln euro.

Gianluca Di Marzio:

Przyszły dyrektor sportowy Milanu, Frederic Massara kontaktował się w ostatnim czasie z agentami Kostasa Manolasa. Włoch poprosił przedstawicieli Greka, aby wstrzymali się w kwestii porozumienia z Napoli w sprawie ewentualnego transferu. Zdaniem włoskiego dziennika może być jednak za późno, aby Milan mógł powalczyć o 28-latka. Sytuacja ta może się jednak zmienić o ile Rossoneri aktywują klauzula odejścia Manolasa wysokości 36 mln euro.

Sky:

Napoli ustaliło warunki indywidualnego kontraktu z Kostasem Manolasem. Wciąż jednak brakuje porozumienia z AS Romą w sprawie kwoty odstępnego za usługi Greka. Milan wciąż walczy o usługi piłkarza.

Komentarze

 • avatar
  DanielACM
  Manolas byłby ostatnim brakującym elementem w naszym środku obrony. Manolas i ROmagnoli i w obwodzie Mussachio i wciąz posiadający duży potencjał Caldara który niestety jest męczony ostatnio przez kontuzje. Cena też nei jest wysoka jak na dzisiejsze czasy i jeśli jest szansa to żal nie skorzystać. Z drugiej strony brakuje nam pomocników i to tam potrzebujemy jakiejś gwiazdy, a jeśli zakup Manolasa oznacza cięcie kosztów to szkoda by było. Za kasę z Biglii i Laxalta można by kupić np. Tonalego do tego Torreira i Krunić i na ten sezon pomoc gotowa.
 • avatar
  Paolo03
  Manolas to super opcja. Trzeba nam również kogoś na lewe skrzydło bo tam nie ma zbytnio kogo wybierać.
 • avatar
  paranormalny
  To raczej już jest zaklepany u śmieciarzy, będą tworzyć zabójczy duet z Koulibalim. Szkoda, bo równie świetny mógłby stworzyć z Romkiem, no ale LM, walka o scudetto, Carlo, to wszystko przyciąga.
 • avatar
  MK92
  Trzymam kciuki za ten transfer, choć szanse na sprowadzenie Manolasa są naprawdę minimalne.