Włoskie media: Milan priorytetem dla Ibry

Włoskie media: Milan priorytetem dla Ibry

Poniżej prezentujemy najnowsze doniesienia w sprawie Zlatana Ibrahimovicia, który od jakiegoś czasu jest łączony z ekipą Rossonerich.

La Gazzetta dello Sport: 

Milan pozostaje pierwszą opcją dla Zlatana Ibrahimovicia. Bologna i Napoli stanowią alternatywę dla Szweda. Ibra chciałby otrzymać 3 mln euro netto za 6 miesięcy gry dla Rossonerich. Na ten moment klub z via Aldo Rossi proponuje 2 mln euro.


Sportmediaset:

Mino Raiola jest w stałym kontakcie z Milanem w sprawie Zlatana Ibrahimovicia. Możliwe, że w przyszłym tygodniu Szwed przedstawi swoją decyzję odnośnie najbliższej przyszłości. Jeśli 38-latek zaakceptuje ofertę Rossonerich (umowa na 6 miesięcy z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy, całość kontraktu warta 6 mln euro netto (4 mln euro za sezon), wówczas Ibra mógłby od połowy grudnia rozpocząć treningi w Milanello.


Hammarby FC za pośrednictwem mediów społecznościowych podało do wiadomości, że Zlatan Ibrahimović został udziałowcem szwedzkiego klubu. Szwed wykupił połowę udziałów zespołu grającego na co dzień w Allsvenskan. Tym samym plotki o dołączeniu w roli zawodnika do szwedzkiej drużyny okazały się nieprawdziwe.

Komentarze

  • avatar
    paranormalny
    Nie wypada się targować o jakiś milion ze Zlatanem, tylko kontraktować, póki chce do nas dołączyć.