Włoskie media: Giampaolo coraz bliżej odejścia z Milanu

Włoskie media: Giampaolo coraz bliżej odejścia z Milanu

Milannews.it i Gianluca Di Marzio przedstawili najnowsze aktualizacje w sprawie przyszłości Marco Giampaolo w Milanie. Oto, wspomniane wyżej źródło miały do powiedzenia.

Milannews.it:

Marco Giampaolo jest coraz bliżej odejścia z Milanu. Kierownictwo ekipy Rossonerich wydaje się być nieprzekonane do kontynuowania współpracy z 52-latkiem. Wynika to ze słabej postawy zespołu i niezadowalających wyników. Wśród kandydatów do zastąpienia Włocha są m.in. Rudi Garcia, Luciano Spalletti czy Stefano Pioli. Włoski portal poświęcony Milanowi dodaje, że nie można wykluczyć niespodzianki.

Gianluca Di Marzio:

Marco Giampaolo oddala się od Milanu. Trwają poszukiwania nowego szkoleniowca. Rossoneri kontaktowali się z byłym trenerem Valencii, Marcelino, ale jak na razie Hiszpan nie wydaje się być zainteresowany nawiązaniem współpracy z zespołem Il Diavolo. Klub z via Aldo Rossi sonduje także możliwość nawiązania współpracy z Rudim Garcią czy Stefano Piolim. Na chwilę obecną najciekawszym pomysłem jest Luciano Spalletti. Problem w tym, włoski szkoleniowiec jest wciąż związany umową z Interem. Obowiązuje on do 30 czerwca 2022 roku, na mocy której zarabia 4,5 mln euro netto za sezon.

Peppe Di Stefano (Sky Sport):

Na chwilę obecną faworytami do przejęcia sterów w Milanie są Luciano Spalletti i Stefano Pioli. Brane pod uwagą są również kandydatury Rudiego Garcii i Claudio Ranierego. Gennaro Gattuso również znajduje się w notatniku Rossonerich, ale jak na razie nie było żadnych kontaktów z 41-latkiem. 

Komentarze

 • avatar
  bananowy
  Allegriego niech przekonają dobrą sumką
 • avatar
  kusniak90
  Powinien wylecieć bo na tą grę, nie da się patrzeć.
 • avatar
  paranormalny
  Teraz jest najlepszy czas na zmianę trenera, przerwa na reprezentacje, trochę czasu na wdrożenie, dość łatwy mecz na start z Lecce, oby to wykorzystali i zwolnili go. Dać Spallettiemu tyle samo i niech rozwiązuje tamten kontrakt.
 • avatar
  kaka-22
  Allegri najlepszy trener z największym doświadczeniem który potrafi prowadzić wielki klub, ale musiał by dostać dobry kontrakt i obietnicę sprowadzenia zawodników takich jak chce trener nie takich jakich zarząd, chcąc wyciągnąć Milan z kryzysu i wprowadzić go do LM i odgrywać w nim znaczącą rolę tak samo i w lidze to musimy się z tym liczyć, dobre wyniki wprowadziły by Milan na nową drogę i co za tym idzie nowych sponsorów czyli, nie ma co kombinować z trenerami pokroju Pioli Garcia czy powrót Gattuso za długo to już trwa za długo cierpimy jako kibice,
  Forza Milan
 • avatar
  MK92
  Moim zdaniem nie będzie już lepszego momentu na rozstanie z Giampaolo niż najbliższe godziny. Dwa tygodnie przerwy w lidze, a sezon jeszcze w stosunkowo wczesnej fazie. Co prawda udało nam się wygrać ostatni pojedynek o uniknięcie strefy spadkowej, ale każdy widział, że nasza gra zmierza do nikąd, a Giampaolo jest zagubiony.
 • avatar
  swiety33
  A ja domagam się rozliczenia sabotażystów, którzy go wybrali i zatrudnili! Bo tani - taki to był główny argument. Na rynku byli Conte, Allegri czy nawet ze Spalettim można było się dogadać aby rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron ale nie! Jak zawsze od 7 lat trzeba wybrać wariant ekonomiczny. Naszych trzech bramkarzy łącznie rocznie bierze 10 baniek, ale na trenera jak zawsze nie ma kasy. To jak masz ekonomicznego trenera to i wyniki są ekonomiczne.
 • avatar
  Kamilo
  Jak ma przyjść ktoś pokroju Piolego czy Gattuso to wolę już żeby oczy krwawiły z Giampaolo, bo tamta dwójka nic lepszego nie zrobi. Z mozliwych nazwisk to brać Marcelino bądź Spallettiego, bo Allegri się na pewno wypnie, zwlaszcza że posada Solksjaera w United również jest zagrozona.
 • avatar
  Przemek1899ACM
  Już lampka powinna się zapalić, jak sobie wziął Bonere do sztabu