TMW: Przyszłość Kalinicia wyjaśni się po mundialu

TMW: Przyszłość Kalinicia wyjaśni się po mundialu

Tuttomercatoweb.com donosi, że Nikola Kalinić podejmie ostateczną decyzję odnośnie swojej przyszłości po zakończeniu Mistrzostw Świata w Rosji.

W przypadku wyrażenia chęci odejścia z Milanie, Chorwat nie powinien narzekać na brak zainteresowania swoją osobę. O zakontraktowaniu 30-latka myślą kluby z Chin, Rosji oraz Niemiec.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  Zycze mu strzelenia kilku bramek na mundialu/ W ten sposób może łatwiej będzie o transfer do klubu w którym chciałby grać
  • avatar
   KAKA22
   Chyba lepiej właśnie zeby nic nie strzelił bo klubem, w którym on chce grać jest właśnie Milan. Jeżeli Gattuso zobaczy ze Kalinic strzeli cokolwiek na mundialu to pomyśli ze „chłop chyba jednak ma potencjał” i dalej bedzie na niego stawiał.
 • avatar
  Jacubinho7
  Według mnie Kalinić nie ma tutaj czego szukać. Jego postawa w poprzednim sezonie była zbyt tragiczna, aby móc myśleć o jego pozostaniu. Niemal zawsze jak wchodził na boisko, Milan grał jak za Montelli czyli padaka totalna i zero pomysłu na grę.

  Można powiedzieć, że 25 mln euro za jego kartę poszło w błoto. Tylko kluby z Chin mogą pomóc w zniwelowaniu tej straty w budżecie.
 • avatar
  JJay
  Jak nic nie strzeli, a nawet jakby jakimś cudem został królem strzelców to nie ma co szukać w Milanie po jego ostatnim sezonie. Życzę mu udanego mundialu, żeby cena wzrosła, a i jakiś naiwny się na niego znalazł..