Tare: Nie mogę przewidzieć przyszłości

Tare: Nie mogę przewidzieć przyszłości

Igli Tare wypowiedział się dla albańskiego Top Channel na temat swojej przyszłości i plotek łączących go z Milanem. Oto, dyrektor sportowy Lazio miał do powiedzenia.

To część naszej pracy. Musimy zachować odpowiedni balans. Tego typu informacje niosą ze sobą wiele pozytywów. Musisz wiedzieć, jak radzić sobie z tego typu informacjami. Liczy się to, że jestem w wielkim klubie i bardzo znanym mi środowisku. Ważne jest, aby osiągać pozytywne wyniki. Nie mogę przewidzieć przyszłości. Ważna jest teraz chwila obecna, bycie szczęśliwym i dobre wykonywanie pracy. Aby odnieść sukces w mojej dziedzinie należy mieć odpowiedni entuzjazm i być otoczonym pozytywnym środowiskiem. Jest to jedna z głównych rzeczy, która prowadzi do sukcesu. Jeśli chodzi o przyszłość, nie mogę tego przewidzieć, ponieważ mój klub to Lazio, wielki klub. Jestem jednak profesjonalistą i wszystko może się zdarzyć w naszym świecie.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Z tego wywiadu wynika, że... jeśli Milan rzeczywiście go chce, to witamy na pokładzie ;)
 • avatar
  MK92
  Igli Tare to byłby dobry wybór Maldiniego. Albańczyk w ostatnich latach ulepił całkiem mocną kadrę Lazio, z kilkoma piłkarskimi odkryciami.
 • avatar
  Tadacm
  Coś mam mieszane uczucia. Niby Lazio sobie radzi fajnie gra, ale i tak są za Milanem. Jak dla mnie Rui Costa lepiej by pasował do DNA Milanu. Zna środowisko, a poza tym fajnie byłoby zobaczyć, że Milan budują byli gracze. Mam nadzieję że Igli dalej będzie w Lazio.