Suso: Chcę zostać w Sevilli

Suso: Chcę zostać w Sevilli

Suso wypowiedział się dla Diario de Sevilla. Oto, to hiszpański zawodnik miał do powiedzenia.

 O swojej przyszłości:

 Chcę zostać w Sevilli. Podpisałem umowę na półtora roku, ale chciałbym tutaj zostać nawet po wygaśnięciu kontraktu. Wszystko zależy od wielu rzeczy, w szczególności od woli obu klubów, ale myślę, że to najmniejszy problem. 

Osoby z zewnątrz miały problem z tym, aby zrozumieć, dlaczego doszło do zmiany właścicieli w Milanie, a także trenerów. Zawsze robiłem swoje. Trenerzy zmieniali się, ale ja zawsze byłem ważnym zawodnikiem. 

 Przybyłem do Sevilli z wielka chęcią gry i poprawy. Kilka razy miałem okazję porozmawiać z Monchim. Kiedy dwa razy z rzędu, Milan zagrał beze mnie na początku roku, zrozumiałem, że nadszedł czas na zmianę zespołu.

O Piolim:

 Nie miałem z nim żadnych problemów. Zawsze byliśmy wobec siebie szczerzy. Życzę Milanowi, trenerowi i moim byłym kolegom z zespołu wszystkiego, co najlepsze. 

Widziałem derby. Milan zagrał dobre spotkanie. Prowadzili nawet 2:0, ale niestety przegrali 4:2.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Nie da się nie podziękować Suso za to co zrobił w Milanie, ale jego ostatnie występy były poniżej krytyki. Jego czas się skończył w Milanie i bardzo dobrze, stał się przewidywalny do bólu plus pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć.
  Z innej beczki City zawieszone na 2 lata w LM to cieszy, że ten skorumpowany twór, jakim jest UEFA zabrał się za inne kluby a nie tylko dowalili się do Milanu. Czekam na PSG i kolejne kluby.
 • avatar
  UEFA
  Kiedy dwa razy z rzędu, Milan zagrał beze mnie na początku roku"" jebnąłem focha i stwierdziłem ze odejdę bo mi się nie chce ćwiczyć , pracować i walczyć o skład
  • avatar
   KAKA22
   Dokładnie. Wielki gwiazdor mu się włączył bo dwa razy usiadł na ławce...
 • avatar
  MK92
  Ja tam za nim jakoś nie tęsknię. Samu na razie lepiej wygląda i przede wszystkim jest znacznie bardziej zaangażowany w grę. Fajnie wspomnieć kilka wybornych meczów Suso z lat 2016-2019, ale ogółem dawał za mało, zwłaszcza w ostatnich miesiącach pobytu w Milanie.
 • avatar
  Krzywy
  Mam nadzieję, że Milan spienięży Suso i że po sezonie uda się namówić Thiago Silvę do przejścia do Milanu jako wolny zawodnik. Przydałby się taki gwiazdor w obronie (w sumie w każdej formacji potrzeba jest konkretnych doświadczonych piłkarzy)
  • avatar
   kusniak90
   Thiago z Romagniolim by byli nie do zatrzymania. Myślę, że powinniśmy patrzeć również w stronę Manchesteru bo tam będą piłkarze uciekać, jeśli City nie będzie mogło dwa lata grać w LM. Nic ich tam nie będzie trzymało, bo to klub zrobiony z petrodolarów, brak tożsamości piłkarzy z tym klubem, więc będą uciekać. Nie mówię, że gwiazdy stamtąd wyciągniemy, ale na ławce siedzą piłkarze, którzy z miejsca podnieśliby poziom w Milanie.
  • avatar
   Krzywy
   Trochę zdjęłoby to ciśnienie z Romka, gdyby miał u boku takiego czempiona. Myślę ze młodość i doświadczenie byłoby doskonałą synergią w tym wypadku.
   Panie Boban, mam nadzieję, że to czytasz i zaprosisz Thiago na obiad, żeby pogadać z nim o powrocie do Mediolanu.