Strinić: Podpisałem trzyletni kontrakt z Milanem

Strinić: Podpisałem trzyletni kontrakt z Milanem

Ivan Strinić wypowiedział się dla Sportmediaset na temat swojej przyszłości. Oto co Chorwat miał do powiedzenia:

Teraz mogę to powiedzieć. Podpisałem trzyletni kontrakt z Milanem. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu. Nie mogę doczekać się nowej przygody w tak utytułowanym klubie jak Milan. Potwierdzenie transferu powinno nastąpić po Mistrzostwach Świata. 

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Jeśli to prawda to nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu powodzenia. Oby okazać się on lepszym wzmocnieniem, aniżeli jego rodak, lord Kalinić.
 • avatar
  MK92
  Mam nadzieję, że Strinić będzie takim samym pozytywnym zaskoczeniem w Milanie jak Kucka.
 • avatar
  Pato
  Strinić, Kalinić zostaje... i Badejl za darmo.... A odejść mają A.Silva... czy Locatelli... Trzymajcie mnie... Trio chorwackich drwali... zeby nie udało sie wejść do LM...
 • avatar
  karp_fso
  Prawdę mówiąc to Strinić jest słabiutki, w Napoli nawet na ławkę był za słaby. Ale zobaczymy, mam mimo wszystko cichą nadzieję, że okaże się chociaż niezłym rezerwowym.

  Btw. co to w ogóle za płacze na stronie o tego Badelja, Chorwat byłby świetnym dublerem Bigli (ta sama pozycja co u nas w Milanie) i to bez kwoty odstępnego. IMO nie ma pomocy Violi bez Badelja, Chorwat porządnie zabezpiecza pomoc w fazie defensywnej, a do przodu też umie zagrać. Na pewno jest lepszy niż Fellaini.
 • avatar
  Pato
  Budujemy silny zespół, który ma mieć przyszłość?, czy sciagamy za darmo, drwali kończących karierę ala Kalinić? na pozycje już obsadzone. Biglia, Montolivo i Locatelli. Żadnego bym nie wymieniał na Badejla. Fellaini też wątpliwa opcja, napewno nie z takim kontraktem.
 • avatar
  Krzywy
  Jako zmiennik dla RR na lewej stronie może okazać się dużo lepszy od Antonelliego. Nie ma co wieszać na nim psów, jeszcze nawet w milanello trawy nie powąchał, a przychodzi za darmo.
 • avatar
  karp_fso
  Coooooooo XD Przecież my mamy zespół gówniarzy, którym brakuje doświadczonych graczy. Jedyni doświadczeni gracze u nas którzy trzymają jakiś poziom to Bonucci i Biglia, no i teraz zapewne Reina (Storara nie liczę bo nie gra) i nawet Zapata. Badelj to podstawowy gracz Fiorentiny i nosem wciąga Montolivo. Natomiast Locatelli to gracz dwóch meczy, który poza strzeleniem dwóch bramek nie pokazał za wiele. Poza tym 29 letni gracz kończący karierę? Co to za bzdura, to najlepszy wiek dla piłkarza. Obejrzyj czasem Fiorentinę gdzie indziej niż w FIFIE, gość jest duuuużo lepszy niż Locatelli z Montolivo razem wzięci.
 • avatar
  MK92
  KARP_FSO, ja tak nieśmiało przypomnę, że Montolivo też w Fiorentinie zbierał bardzo dobre recenzje.
 • avatar
  karp_fso
  ^ Pierwsze dwa sezony Montolivo miał u nas przyzwoite. Zresztą szukamy rezerwowego, nie gracza który zastąpi wielkiego piłkarza (przypominam - Monto miał zastąpić Pirlo, zabawne, nie?). Ryzyko, że piłkarz nie wypali jest zawsze, nieważne kogo sprowadzasz - ale Chorwat za darmo byłby niezłym transferem na ławkę. No i Monto też mocno zahamowała kontuzja. Jeśli chcemy się faktycznie bić o TOP 4 to Montolivo czy Locatelli nie są dobrymi zmiennikami.
 • avatar
  adamos
  Brać Strinica, Badejla, kupić 2 młokosów Edera i Jordan Veretout, wprowadzać do pierwszego składu Diasa, pozbyć sie Mauriego, Montolivo, Gomeza. Co do napadu to obawiam się, że wymienimy Bakkę za Zazę. I nic lepszego nie zrobimy...
 • avatar
  MK92
  KARP_FSO, teraz w pełni rozumiem o co Ci chodzi. Zgadzam się z Twoim zdaniem na temat Badelja i jego ewentualnej roli w Milanie.
 • avatar
  Cleaver
  Widzę, że wzmacniamy się na Ligę Mistrzów.