Squinzi: Ten zespół musi zostać wzmocniony, aby być naprawdę konkurencyjnym

Squinzi: Ten zespół musi zostać wzmocniony, aby być naprawdę konkurencyjnym

Właściciel Sassuolo, a prywatnie fan Milanu, Giorgio Squinzi wypowiedział się dla La Gazzetta dello Sport. Oto, Co działacz włoskiego zespołu miał do powiedzenia. 

Czy Sassuolo zrobi przysługę Milanowi? 

To będzie trudne, bardzo trudne. Atalanta jest silnym zespołem, który ma wysokie morale. To dobry zespół, który ma dobrego trenera i jest kierowany przez menedżerów wysokiego szczebla. Sassuolo zrobi wszystko, aby wygrać to spotkanie, ale z drugiej strony będzie to bardzo skomplikowany mecz.

O Gattuso:

 Jestem pełen podziwu wobec Gattuso. Zrobił on wspaniałe rzeczy w Milanie. Wprowadził on do tego zespołu zaangażowanie i duszę. Zdarzało się Milanowi rozgrywać dobre zawody,  ale ten zespół musi zostać wzmocniony, aby być naprawdę konkurencyjnym

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Tak jest, Milanowi Gattuso zdarzało się rozegrać dobre zawody. Chyba na palcach jednej ręki bym je policzył. Reszta to była straszna męczarnia dla duszy, gdzie wynik zależał od przebłysku Suso, Paquety czy Piątka.
  • avatar
   FanatykACM1899
   Innym słowem trzeba trenera z jajami xd.
  • avatar
   MK92
   Dobry trener to podstawa. Jeżeli prawdziwemu fachowcowi się nie uda, to wtedy pozostaje już tylko wymiana piłkarzy na lepszych. Uważam, że ten Milan ma potencjał nawet na podium i w tym sezonie była świetna ku temu okazja przy osłabieniu naszych głównych rywali.
 • avatar
  FanatykACM1899
  Jeśli chodzi o wzmocnienia to mam nadzieję ze mówi o Trenerze to dobry doświadczony to podstawa (z szacunkiem do Gattuso) .
 • avatar
  paranormalny
  Nie musicie wygrywać, ale chociaż zremisujcie.