Sportmediaset: Wraca temat Jovicia

Sportmediaset: Wraca temat Jovicia

Sportmediaset informuje, że Luka Jović znalazł się ponownie na celowniku Milanu.

Rossoneri chcieliby wypożyczyć Serba na jeden sezon. Na ten moment nie wiadomo, czy owe wypożyczenie będzie zawierać opcję/obowiązek wykupu. 

Klub z via Aldo Rossi chciał pozyskać 22-latka podczas zimowego mercato, ale Real odrzucił możliwość odejścia zawodnika w trakcie sezonu.

Serb nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Napastnik rozegrał co prawda 24 spotkania, ale spędził na boisku tylko 770 minut. W tym czasie zdobył 2 bramki i 2 asysty. Jego umowa z Los Blancos wygasa 30 czerwca 2025 roku, na mocy której zarabia około 10 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  Slaviio
  10 mln na reke we wloszech może pomazyc o takiej kwocie Max to polowa z tego 5 baniek Jestem na tak...
  • avatar
   sid888
   Zdecydowanie najlepszy napastnik na rynku na możliwości Milanu. To, że nie dał rady w Realu o niczym nie świadczy. Mając 22 lata przegrał rywalizację z takim mistrzem jak Benzema ale "liznął" najlepszej piłki a w Milanie razem z Rebicem mogą być meeega siłą oczywiście przy założeniu że w końcu również pomoc zostanie wzmocniona.
 • avatar
  Krzywy
  No to niech tam się starają o niego
 • avatar
  kusniak90
  Tylko ogramy piłkarza i wróci do Madrytu. Z jednej strony tak fajna opcja, ale my musimy w końcu znaleźć snajpera na lata, bo bezradność na tej pozycji jest porażająca.. ale jest druga kwestia, że mamy słaba pomoc od lat.