Sportmediaset: Odejście Piątka coraz bardziej prawdopodobne

Sportmediaset: Odejście Piątka coraz bardziej prawdopodobne

Sportmediaset informuje, że kierownictwo Milanu poważnie myśli o przyszłości Krzysztofa Piątka. Zdaniem włoskiej telewizji, Polak niemal na pewno zostanie wypożyczony do innego klubu podczas najbliższej kampanii transferowej.

Możliwymi kierunkami dla 24-latka są:

- Genoa

- Everton - możliwa wymiana z udziałem Moise'a Keana

- Chelsea - jeśli Olivier Giroud odejdzie w styczniu, The Blues mogą powalczyć o napastnika ekipy Rossonerich. Wiele będzie jednak zależeć też od tego, czy zespół ze Stamford Bridge skutecznie odwoła się w TAS od wyroku FIFA (roczny zakres transferowy z powodu nieprawidłowości związanych z transferami zawodników poniżej 18 roku życia).

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Zobaczymy. Jeżeli przyjdzie Ibrahimović, to Piątek stanie się tylko rezerwowym, więc dla Krzyśka lepiej będzie pójść gdzieś na wypożyczenie na początku 2020 roku. Patrząc na ostanie pół roku Polaka w barwach Milanu zdaje się, że szybkie rozstanie będzie korzystne dla obu stron.
  • avatar
   Filippo09
   A ja się nie zgodze, bo gdzie on zagra te parę meczy w nowym klubie? Będzie drugim Cutrine. To już lepiej ,aby został jako zmiennik Ibry, od niego może się wiele nauczyc. Lepiej żeby został i zgrywał się z zespołem niż wyjeżdżał aby zagrać 5-10 męczy gdzieś w innej lidze
 • avatar
  arczi
  Powinien zostać, przecież Ibra nie ma 20 lat i raczej po 90 minut nie będzie grał. Krzysiek może by się czegoś nauczył w końcu miałby od kogo.
 • avatar
  Pato
  Nie odejdzie.
 • avatar
  KAKA22
  Tak.. już widzę jak Piątek w Anglii walczy z obrońcami typu Van Dijk czy Maguire, jak on po starciu z Mertensem by się położył i wymachiwał rękami „bo on chce faul”. Anglia na tym etapie na pewno nie jest dla niego. Niech mu Ibra pokaże jak się stoi na nogach do końca.
 • avatar
  strzeli w kolejnych meczach kilka bramek i zamknie dziobki krytykom. najlepiej to jakby trafial od razu hat-tricki. trzeba nadrabiac zaleglosci z poczatku sezonu. inaczej to wina slabego przygotowania druzyny i marnych trenerow. Piatek to maszyna do zdobywania goli.
 • avatar
  Dlaczego warunkujecie odejście Piątka przyjściem Ibry? Czemu by nie grać 4-4-2? Wtedy i Krzysiek w ciągu meczu mógłby podłapywać grę od Ibry, a na zmianę za Ibrę byłby Leao.
 • avatar
  Alcatraz77
  Brak konsekwencji w działaniu to chyba grzech największy Milanu. Spokój i praca, rola trenera. Ibra pewnie ograniczy minuty Piątka w meczach , ale nie da rady grać od deski do deski w każdym meczu.

  Krzysiek powinien spokornieć , bo widać , że odfrunął trochę po poprzednim sezonie. Powinien skupić się na poprawie podstawowych elementów i zachowań napastnika. Przyjęcie i odegranie , szukanie pozycji.
  Odnoszę też wrażenie ,że jest problem w relacjach całej drużyny, wcześniej co róż ukazywały się filmiki i było na nich widać ,że z drużyną się dobrze integrował. Teraz odnoszę wrażenie ,że koledzy nie widzą Piątka w meczy, być może to brak wiary w jego umiejętności.
  • avatar
   Michał
   Też mam wrażenie, że koledzy nie szukają go podaniami. Pewnie dlatego, że Krzysiek ostatnio co dotknie piłki, to ją straci. On dobrze trzymał z Bakayoko, może jego odejście też ma jakiś wpływ na formę Piątka. Oby się odnalazł jak najszybciej.
 • avatar
  DanielACM
  Wymiana wypożyczeń z Moise Kean to wydaje się spoko opcja bo automatycznie mamy rezerwowego dla Ibry. Natomiast jeśli zostanie to też myślę, ze na plus dla Krzyśka bo móc trenować u boku Ibry to świetna okazja do poprawienia swoich umiejętności.