Sportmediaset: Lista życzeń Rangnicka w Milanie

Sportmediaset: Lista życzeń Rangnicka w Milanie

Sportmediaset informuje, że Ralf Rangnick przedstawił Ivanowi Gazidisowi listę kandydatów do wzmocnienia Milanu.

Prezentuje się na następująco:

-  Nikola Milenković - Fiorentina wyceniła swojego obrońcę na minimum 30 mln euro. Fiołki chciałaby w ramach rozliczenia za kartę Serba pozyskać Lucasa Paquetę.

- Luka Jović - Real oczekuje za niego 40-50 mln euro. W związku z pandemią, wycenia ta może ulec zmianie

- Dominik Szoboszlai - Węgier jest marzeniem Ralfa Rangnicka. Pozyskanie gracza nie będzie jednak łatwym zadaniem, ponieważ wzbudza on zainteresowanie wielu klubów w Europie. 

- Florentino Luis - do czasu zakończenia sezonu w Portugalii, Benfica nie zamierza rozmawiać o jego potencjalnej sprzedaży. Koszt karty Portugalczyka to minimum 40 mln euro. 

- Denzel Dumfries - PSV wyceniło jego kartę na 20 mln euro. Mino Raiola pracuje nad obniżeniem tej kwoty. 

Komentarze

 • avatar
  kaka-22
  Szkoda że nie ma na tej liście Tonaliego
 • avatar
  UEFA
  Z tego - Milenkovića może coś być. Ciekawy grajek młody i ograny przede wszystkim. Dla Romka jak znalazł partner na lata.
 • avatar
  kusniak90
  Ciekawy jestem czy Eliot sypnie odpowiednio kasą, bo wizję Rangnick ma ale do tego też trzeba hajsu. Czekam na oficjalną wiadomość, że będzie u nas pracował.
 • avatar
  DanielACM
  Z tej listy przekonuje mnie Dumfries i Florentino Luis. Za wszelką cenę powinni walczyć o Tonalego a zamiast brać niewypał z Madrytu to spróbować Boadu wyciągnąć za mniejszą kasę.
 • avatar
  MK92
  I takie coś mi się podoba. Sezon jeszcze się nie skończył, a Rangnick już ma konkretną wizję składu Milanu na następne rozgrywki. Mam wrażenie, że w ostatnich latach nasze mercati wyglądały raczej jak zwyczajne łapanki, a nie coś zaplanowanego z sensem o wiele wcześniej.
 • avatar
  Krzywy
  Ciekawe kogo planują wytransferować od nas...