Sky Sport UK: PSV wyceniło Bergwijna

Sky Sport UK: PSV wyceniło Bergwijna

Sky Sport UK informuje, że PSV Eindhoven przedstawiło swoje oczekiwania finansowe w sprawie możliwej sprzedaży Stevena Bergwijna.

Holenderski klub może wyrazić zgodę na odejście skrzydłowego, o ile na stole pojawi się 40 mln euro. Zdaniem wspomnianego źródła, o zakontraktowaniu 21-latka myślą m.in. działacze Milanu, Tottenhamu i Interu.

W tym sezonie Bergwijn rozegrał 41 spotkań, spędzając na boisku 3517 minut. W tym czasie zdobył 15 bramek i zaliczył 13 asyst. Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa w czerwcu 2022 roku.  

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Ale jaki Bergwijn?? że niby Milan miałby rywalizować z Tottenhamem czy *Conte Interem.
  Milan nie ma środkowego (defensywnego) pomocnika! Ani nikgogo na ławce do środka pomocy - nawet liczać kontuzjogennych Biglia i Jacka.. Do tego jest też rzesza szklanych obróców.. Caldara, Conti, Strinic, Calabria teraz dołączył, Zapata nie wiadomo czy przedłuży... Na lewe skrzydło jest trzech, czterech zawodników którzy dają radę... w środku dziura na kilometr.
 • avatar
  paranormalny
  Świetny zawodnik, zjada wszystkich naszych skrzydłowych, ale wiadomo, że do nas nie przyjdzie, bo cena jest za wysoka. Oby trafił do Tottenhamu, a nie do merd.