Sky Sport: O nowym inwestorze słów kilka

Sky Sport: O nowym inwestorze słów kilka

Sky Sport postanowiło przedstawić więcej szczegółów odnośnie tożsamości nowego udziałowca mniejszościowego Milanu.

Otóż jak dowiedział się włoski kanał sportowy, nowa persona w otoczeniu ekipy Rossonerich ma pochodzić z Indonezji i ma ona reprezentować pewną grupę przedsiębiorców. Obecnie przebywa on w Singapurze, gdzie wraz z Jorge Mendesem, głównym negocjatorem w całej tej sprawie stara się zamknąć sprzedaż pakietu mniejszościowego zespołu Il Diavolo. 

Sky Sport dodaje, że wspomniana grupa może z czasem przejąć pakiet kontrolny Milanu, a ponadto jest ona gotowa niemal natychmiast spłacić zobowiązania wobec funduszu Elliot.

Komentarze

 • avatar
  Mr. Bee powraca! :D
 • avatar
  Krzywy
  No to niech działają, niech spłacają, bo zostaniemy z ręką w nocniku
 • avatar
  Sprawa nabiera rozpędu.
 • avatar
  adamos
  Tym inwestorem jest Peter Lim już od Berlu chciał kupić 30% udziałów za 300 mln. Kolejne nazwisko jakie wchodzi w grę to Aliszer Usmanov, jest zaprzyjaźniony z prezesem od Eliotta i marzy by mieć jakiś klub. Ma tylko 20% udziałów w Arsenalu ale nie chcą mu dać więcej udziałów. I teraz gada z Elliottem by przejąc Milan. Skoro pośredniczy w tym Jorge Mendes, to wskazuje to osobę oligarchy rosyjskiego Usmanova. Usmanov współpracuje z tym agentem od lat gdyż firma oligarchy wykupiła wizerunek Ronaldo.
 • avatar
  MK92
  Oby tylko nie przeciągało się to w nieskończoność, jak przy poprzednim closingu. Najważniejsze, żeby nowy akcjonariusz potraktował Milan z pasją.