Sky Sport: Niepewna przyszłość Andre Silvy

Sky Sport: Niepewna przyszłość Andre Silvy

Sky Sport donosi, że wykup Andre Silvy przez Sevillę nie jest jeszcze przesądzony.

Portugalczyk przebywa obecnie na wypożyczeniu w andaluzyjskim klubie z opcją wykupu za 35 mln euro. Reprezentant Portugalii dobrze czuje się w nowym zespole, ale nie wyklucza on powrotu do Milanu w lipcu przyszłego roku. 

O przyszłości 23-latka zadecydują następujące czynniki

- wola piłkarza 

- decyzja Sevilli

- forma przeprowadzenia transferu

Ekipa Rossonerich w przypadku decyzji o wykupieniu przez Sevillę karty Andre Silvy, chciałaby otrzymać od razu pełną kwotę pieniędzy. Sevilla wyraziła wstępnie chęć przeprowadzenia tej operacji finansowej, ale na swoich warunkach - wykupienie Portugalczyka za 35 mln euro płatne w czterech ratach po 8,75 mln euro każda do sezonu 2022/2023. Wynika to z ograniczeń finansowych drużyny z La Liga, która nie może sobie pozwolić na taki wydatek na raz. Na chwilę obecną nie wiadomo czy zespół Il Diavolo przystanie w ogóle na coś takiego. 

W tym sezonie Andre Silva zdobył 7 bramek i zaliczył 1 asystę w 12 meczach.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Nie miałbym nic przeciwko jakby do nas wrócił. Pokazał, że jak się w niego uwierzy i ma wsparcie to może naprawdę wiele zdziałać na boisku. Mam cichą nadzieję, że wróci do Milanu i pokaże jeszcze na co go stać.
 • avatar
  paranormalny
  Co za dziady, czyli jest szansa, że Silva jeszcze wróci i to silniejszy.
 • avatar
  GiveMeReason
  Ojej jak dobrze, albo dają odrazu cały hajs albo Andre wraca do nas, jakby chciał odejść weźmiemy zdecydowanie więcej niż 35 mln
 • avatar
  Pato
  Wola piłkarza - już znana, nie będzie chciał do Milanu ale wróci i będzie chciał do Sevilli.
  Decyzja Sevilli też jest znana, chcą Silvę ale nie chcą płacić. Więc będą udawać od teraz do oporu że im nie zależy, albo że nie mają kasy. Nie wykupią za umówioną kwotę na 100%, i wracamy do woli piłkarza. Forma transferu będzie wyglądać tak jak z Baccą. Czyli Sevilla pozwleka... przeleci deadline, aż Milan zbije cene w ramach woli piłkarza. Milan na tej operacji na 100% straci finasowo, a w mojej ocenie jeszcze więcej sportowo, na dłuższą metę. Szkoda. Montella i Gattuso zmarnowali Andre Silvie sezon. Milan powinien równolegle z poltami Sevilli rozpuszczać swoje, czyli że np. Wolverhampton bardzo chcą Silvę i są gotowi dać pełną kwotę i jeszcze buziaka.
  • avatar
   casusius
   W aszym zarządzie też placki nie siedzą.
   Sevilla dostanie "death line" i po tym terminie niech ciągną nogę.
   A Silva czy zostanie czy nie, to nie stracimy.
   Z taką formą chętnych nie zabraknie.
 • avatar
  adamos
  Silva z Igłą i Patrykiem byli by zabójczy. Ja po sparingach letnich widziałem, że błędem jest go oddawanie... Od Igły by sporo się nauczył... Musi wrócić...