Sky Sport: Najbliższa przyszłość Ibry wciąż pozostaje zagadką

Sky Sport: Najbliższa przyszłość Ibry wciąż pozostaje zagadką

Sky Sport informuje, że przyszłość Zlatana Ibrahimovicia w Milanie nie została jeszcze zdefiniowana.

Na ten moment odejście 38-latka i powrót do Szwecji wydaje się być jednak najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Wśród kandydatów do zastąpienia napastnika są m.in. Patrik Schick oraz Dusan Vlahović.

Włoska telewizja dodaje, że ostateczna decyzja w sprawie Ibry powinna zapaść po spotkaniu z Ivanem Gazidisem oraz Ralfem Rangnickiem. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Mam mieszane uczucia w sprawie ewentualnego pozostania Zlatana w Milanie na przyszły sezon. Z jednej strony daje ogromnego kopa mentalnego kolegom oraz swoją fizycznością i agresją tworzy im przestrzeń na boisku. Z drugiej strony nie ma już tej młodzieńczej szybkości, a także psuje zbyt wiele piłek. Ponadto bardzo możliwe jest to, że nie znajdzie wspólnego języka z Rangnickiem, który również ma silny charakter i roztacza wokół siebie swego rodzaju charyzmę.
 • avatar
  paranormalny
  Powinni mu płacić za samą motywację zespołu, nasza przemiana to w dużej mierze jego zasługa, tak było dawniej, jak nawet Nocerino stał się świetnym zawodnikiem, tak jest i teraz. Zapłacić ile chce i mieć spokój.
 • avatar
  ChiliOrion
  Powinien jeszcze zostać, wkład mentalny jednak zbyt wiele znaczy.
 • avatar
  robert1506
  Wg. mnie powinien zostać jeszcze rok, mental drużyny bardziej się ustabilizuje.