Sky Sport: Calhanoglu kontuzjowany [Aktualizacja]

Sky Sport: Calhanoglu kontuzjowany [Aktualizacja]

Sky Sport informuje, że Hakan Calhanoglu podczas treningu doznał urazu kostki.

Turek opuścił Milanello, poruszając się o kulach. Wiele wskazuje na to, że pomocnik nie będzie dostępny na mecz z Celticiem.

[Aktualizacja]

Według Sky Sport, Hakan Calhanoglu skręcił kostkę w lewej nodze. Turek nie zagra z Celticiem (22.10), Romą (26.10) i Spartą (29.10).

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Szkoda, Hakan to fundamentalna postać. Najbardziej denerwujące są właśnie te kontuzje złapane na treningu czy na zgrupowaniu kadry narodowej. No nic, otwiera się szansa dla Diaza.
 • avatar
  Slaviio
  na rome musi hakan wyzdrowieć to wazniejsze spotkanie Rebic hakan zapraszam na poniedzialek..
 • avatar
  robert1506
  Niech zdrowieje, bo ktoś musi te sytuacje kreować^ Zastanawiam się, czy takie kontuzje to nie będzie norma przy aktualnym obłożeniu meczowym
  • avatar
   Michał
   Jest 5 zmian, przy umiejętnym wykorzystaniu tego faktu nie powinno być źle. Z drugiej strony, co mnie martwi, mimo MilanLab kontuzje już od kilkunastu lat mają wpływ na wyniki Milanu.
  • avatar
   robert1506
   5 zmian jak najbardziej zminimalizuje ryzyko, ale jednak nie tak samo jak szeroka i konkurencyjna kadra. Teraz jest właśnie moment w którym dowiemy się czy poza wyjściową 11-stką reszta ekipy pokaże poziom.
  • avatar
   BF
   ale jaka wina MilanLabu że piłkarz skręci kostkę czy złamie rękę? Jakby był wysyp kontuzji mięśniowych/złe przygotowanie fizyczne można zwalać na trenera/milan lab^