Sky: Borini może odejść w styczniu

Sky: Borini może odejść w styczniu

Sky donosi, że Fabio Borini może zmienić otoczenie podczas najbliższej kampanii transferowej.

Włoch pełni jedynie rolę zmiennika w zespole prowadzonym przez Stefano Piolego i nic nie wskazuje na to, że sytuacja ulegnie zmianie. 

W tym sezonie 28-latek rozegrał 2 spotkania i spędził na boisku 70 minut. W tym czasie nie zdobył żadnej bramki i nie zaliczył asysty. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, na mocy której zarabia 2,5 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  Kto mu da 2,5mln? Nie sądzę, żeby odszedł już w zimie.
 • avatar
  swiety33
  Robią miejsce dla IBRY :)
 • avatar
  akurat Borini niezle sie prezentowal, kiedy dawano mu szanse. wnosil wyrazne ozywienie w gre druzyny i nutke szybkosci. moze faktycznie zarabia zbyt wiele w stosunku do Bonaventury, ale przyszedl jako wolny gracz.
  .
  dziwie sie, ze nie dostawal szansy, zwlaszcza ze sporo wnosil do gry, a moze wystepowac na roznych pozycjach, np. Kessiego czy Krunica albo razem z nimi.
  .
  to jest problem Milanu. nie wykorzystujemy swojego potencjalu, energii, odrobiny charyzmy i walecznosci tam, gdzie jeszcze tla sie jej ostatki.
 • avatar
  MK92
  Borini pod względem technicznym to jest poziom zdecydowanie poniżej aspiracji Milanu. Braki te nadrabiał jednak zaangażowaniem. Czasem okazywał się całkiem przydatny.