Serafini: Gennaro Gattuso opuści po sezonie Milan

Serafini: Gennaro Gattuso opuści po sezonie Milan

Ekspert piłkarski, Luca Serafini wypowiedział się dla Radio 24 na temat przyszłości Gennaro Gattuso. Oto, co włoski żurnalista miał do powiedzenia.

Niezależnie od osiągniętych wyników, Gennaro Gattuso opuści po sezonie Milan. Ta wiadomość nie została oficjalnie podana do wiadomości, ponieważ szatnia jest zwarta, a trener cieszy się poparciem zawodników. Decyzja już jednak zapadła. 

Komentarze

 • avatar
  casusius
  I ten kij ma dwa końce.
  Z jednej strony....szkoda Rino.
  Z drugiej jednak , może znajdą (taktyka) na miarę Milanu.
  Byle nie Wenger.
  Co prawda świetnie się znają z naszym nowym CeO , ale przecież sam Go wylał z Arsenalu ... taka nadzieja.
 • avatar
  Pato
  A ja jednak sądze że miejsca końcowe w lidze będą kluczowe. Gdyby cudem udało sie wywalczyć LM z 4.miejsca.. Gattuso pewnie chciałby zostać a zarząd nie miałby pretekstu do zmiany szkoleniowca, podobie z Simone Inzaghim... jeżeli to Lazio wejdzie do LM, po co miałby przechodzić do Milanu...? osobiscie najbardziej cieszyłbym się gdyby Milan poprowadził Sarri.
  • avatar
   Slaviio
   Ja najciekawiej widze trenera atalanty Gasperiniego
 • avatar
  Cleaver
  Jak dla mnie dobrze - ten Milan nie prezentuje absolutnie żadnego stylu. Potrzeba trenera z doświadczeniem.
 • avatar
  Krisu
  Jak dla mnie jeżeli wywalczy miejsce w LM na nastepny sezon to powinni go zostawic, ale ja ani nie jestem ekspertem ani nie znam szczegółów planu tego projektu
  • avatar
   Michał
   Też tak uważam
  • avatar
   MK92
   Ja również. Pamiętajmy, że nasze wyobrażenia bywają nieraz złudne, a zmiana na stanowisku trenera nie zależy tylko od widzimisię kierownictwa klubu. W tym biznesie jest mnóstwo czynników niewidocznych na pierwszy rzut oka. W razie awansu do LM Rino będzie miał silne argumenty po swojej stronie, chyba że ma już dość tej roboty w Milanie i na przykład umówił się z Gazidisem, Leonardo i Maldinim na odejście po sezonie, co jest bardzo prawdopodobne według mnie.
  • avatar
   Bartol
   Myślę, że Rino odejdzie. Ma na twarzy ostatnio wymalowany taki ból, jak ja mam iść do roboty, więc czas na zmiany :-)