Rui Costa: Jestem szczęśliwy, że byłem częścią tej grupy i tego zespołu

Rui Costa: Jestem szczęśliwy, że byłem częścią tej grupy i tego zespołu

Rui Costa wypowiedział się dla telewizji Lega Serie A na temat Milanu. Oto, co były pomocnik ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

Bardzo emocjonalnie podchodziłem do swojego odejścia z Fiorentiny do Milanu. Miałem szansę dołączyć do klubu, w którym zawsze chciałem grać. Dorastałem, podziwiając Milan Sacchiego i holenderskie trio, które wygrało niemal wszystko. Zostałem sprowadzony, aby zastąpić Bobana na pozycji trequaristy. Berlusconi był bardzo zakochany w tej pozycji. To było 5 fantastycznych lat. Jestem szczęśliwy, że byłem częścią tej grupy i tego zespołu. Wspólnie udało nam się wygrać w wszystko.

Paqueta? On potrzebuje czasu na adaptację i dostosowanie się do włoskich rozgrywek. Nie mam wątpliwości, że będzie on symbolem nowego Milanu.

Kto wygra mecz?

Wolę nic nie mówić w tej sprawie. Grałem dla obu zespołów i czułbym się źle, wskazując konkretny wynik.

Komentarze

 • avatar
  Michał
  Z innej beczki, grubas Raiola zawieszony na 3miesiace. :) Pewnie i tak znajdzie sobie jakiegoś słupa, ale zawieszenie cieszy. Za to, co robi powinien dostać zakaz na 3 lata, a nie 3 miesiące.
  • avatar
   Filippo09
   A o co chodzi konkretnie? Bo nie doszło do mnie żadne info??
  • avatar
   Michał
   Nie wiadomo na razie, ale UEFA się wzięła za grubasa. Może kilka milionów za dużo od Barcelony chciał wyciągnąć i dlatego go ukarali :D
  • avatar
   Filippo09
   Dzięki