Ronaldinho: Można było wtedy odnieść wrażenie, że był to najlepszy klub na świecie

Ronaldinho: Można było wtedy odnieść wrażenie, że był to najlepszy klub na świecie

Ronaldinho wypowiedział się dla Panenka na temat swojego pobytu w Milanie. Oto, co były zawodnik ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

Mój Milan? To był wspaniały zespół. Mieliśmy w swoich szeregach takich zawodników jak Kaka, Pirlo, Beckham, Seedorf, Ibrahimović, Thiago Silva, Gattuso czy Maldini. Można było wtedy odnieść wrażenie, że był to najlepszy klub na świecie. 

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  Każdy mecz oglądało się wtedy z największą przyjemnością. Niesamowity okres.

  Mistrz.
 • avatar
  MK92
  Może za Ronaldinho Milan nie był już tak silny jak w latach 2003 - 2007, ale dałbym wiele, żeby jeszcze takie czasy wróciły. Brazylijski Milan to piękne wspomnienie. R80 był jedynym w swoim rodzaju magikiem. W pamięci mam też żywo pierwszy mecz w półfinale LM w 2006 roku, gdy Ronnie grał jeszcze w Barcelonie oraz pojedynki naszych obrońców i Gattuso toczone z nim też sezon wcześniej w fazie grupowej. Był nie do zatrzymania ze swoją techniką i dynamiką.
 • avatar
  paranormalny
  Piękne czasy, gdy grali u nas najlepsi na świecie. Później sprzedali Kakę, nie przedłużyli kontraktu z Pirlo, pozbyli się Thiago i Ibry, potem senatorów i do dzisiaj nie możemy się z tego podnieść.
  • avatar
   kusniak90
   Wymiana pokoleniowa normalna rzec, patrz na United tylko oni jakim budżetem dysponują.. problem w tym że nie zrobiono u nas tego z głową, teraz ponosimy konsekwencje.
  • avatar
   paranormalny
   W przypadku Kaki, Pirlo, Thiago czy Ibry to nie żadna wymiana pokoleniowa tylko głupia polityka transferowa. Myśleli, że z Monto zrobią nowego Pirlo, a Niang czy Pazzini zastąpią Ibrę. Teraz widzą, że nawet 38 letni Ibra jest więcej wart niż cały skład "młodych talentów".