Romano: Juventus otwarty na sprzedaż Mandžukicia

Romano: Juventus otwarty na sprzedaż Mandžukicia

Fabrizio Romano informuje, że Juventus jest gotów sprzedać Mario Mandžukicia podczas najbliższej kampanii transferowej.

Jednym z klubów, który myśli o zakontraktowaniu Chorwata jest AC Milan. Rossoneri czekają na ruch ze strony Zlatana Ibrahimovicia. Jeśli Szwed powie "nie" ofercie ze strony zespołu Il Diavolo, wówczas klub z via Aldo Rossi ma rozpatrzeć inne alternatywy.

Zdaniem włoskiego żurnalisty, Bianconeri mogą sprzedać 33-latka do Milanu na korzystnych warunkach,

Komentarze

 • avatar
  Nie...
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Już od Juve braliśmy i zaws,e jest coś nie tak.a więc temu panu dzięki
 • avatar
  Kris1908
  A ja bym go wziął jeśli Ibra nie przyjdzie.
 • avatar
  paranormalny
  Jak poskąpią na Ibrę i wezmą Mandzukica, to będzie skandal.
 • avatar
  Slaviio
  Każdy napastnik się przyda z dobrym Cv Teraz widać jak brakuje agresywnego młodego Cutrone
 • avatar
  kusniak90
  Albo Ibra albo dać sobie spokój.. Mandżukić strzelał w Juve bo ma z kim grać u nas pomoc jest jaka jest, a Ibra sam jest w stanie wypracować coś więcej. Gazidis widzę działa elegancko dalej.
 • avatar
  MK92
  Panowie, ale tak patrząc racjonalnie, czy fakt, iż w ostatnich latach wychodziliśmy na transferach z Juventusem jak Zabłocki na mydle, oznacza, że trzeba z góry skreślić pomysł z Mandzukiciem? Owszem, wolałbym Zlatana, ale Mario to też jest bardzo dobry napastnik, który stał się trochę ofiarą koncepcji Sarriego, a jeszcze niedawno odgrywał kluczową rolę. Poza tym, ma silny, wojowniczy charakter i duże międzynarodowe doświadczenie. Jako alternatywna opcja dla Ibry całkiem sensownie wygląda, choć marzeniem nie jest.
  • avatar
   kusniak90
   Higuain też grał w Juve w podstawowym składzie a jak grał w Milanie każdy widział.
  • avatar
   MK92
   Początkowo Higuain grał bardzo dobrze. Dopiero potem się zaczął frustrować i uciekł z Milanu. Owszem, można szukać analogii, ale każdy przypadek jest jednak inny i nie zawsze nasze przewidywania muszą się spełnić 1:1. Tak naprawdę każdy transfer niesie w sobie ryzyko niewypału. Uważam, że Mandzukić to profesjonalista oraz walczak, dlatego wszędzie będzie dawał z siebie sto procent, a transfer do Milanu nie byłby dla niego żadną ujmą.
  • avatar
   kusniak90
   A Ty się nie frustrowałeś oglądając tak słabo grający Milan ? Napastnik żyje z podań, których on nie otrzymywał, teraz to wychodzi przy Piątku. Krzysiek miał mega sezon, w gazie, wszystko mu wychodziło i w Milanie i wcześniej w Genuii, ale ten sezon jest swoistego rodzaju weryfikacją, testem który oblewa po całości a Ibra to jest top od 20 lat. Mandżukić zapewniam Cię że po kilku spotkaniach też bezradnie by rozkładał ręce i szukał ucieczki z klubu. Ibra to jedyny napastnik który bierze sprawy w swoje rece, drybluje i kończy akcje, tylko on jest w stanie uratować w miarę ten sezon.