Renard: "Obecnie Maignan jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie"

Renard: "Obecnie Maignan jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie"

Cały czas czekamy na oficjalne potwierdzenie zakontraktowania Mike Maignana, o bramkarzu na łamach Tuttosport wypowiedział się były trener Lille, a obecnie trener Arabii Saudyjskiej Hervé Renard.

"Jestem bardzo dumny z jego drogi i tego, co robi. Obecnie Maignan jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Może we Włoszech pomyślicie, że przesadzam, ale zapewniam, że tak nie jest. Mówimy tu o fantastycznym bramkarzu, który ma jeszcze wiele do poprawy i który z pewnością będzie się starał, dzień po dniu, czynić dalsze postępy". 

źródło : www.milannews.it 

foto : www.culturepsg.com

Komentarze

 • avatar
  tata_Aleksandra
  Miejmy nadzieję, że Maignan szybko się zaaklimatyzuje na San Siro i już niebawem będziemy mieli z niego tyle pociechy, co Chelsea z Mendy'ego. Niedrogi, utalentowany, a do tego z perspektywami dalszego rozwoju - brzmi obiecująco. Powodzenia Mike!
  • avatar
   MK92
   I jakoś tak swoją aparycją Didę przypomina, więc będzie dobrze ;)
  • avatar
   Michał
   Biorąc pod uwagę kwoty, jakie chciał Gigio + ogromne prowizje grubasa, to transfer Mike'a szybko nam się zwróci. A myślę, że on będzie tylko droższy, bo 15mln to duża promocja. Gratulacje dla zarządu, że nie dali się ograć.
 • avatar
  MK92
  Maignan to bardzo dobry ruch Maldiniego i całego zarządu Milanu. Zyskujemy nie gorszego niż Donnarumma bramkarza, odciążamy budżet, poprawiamy atmosferę w klubie i przywracamy szacunek wśród kibiców oraz na zewnątrz. Ponadto Mike deklaruje się jako miłośnik Milanu, w co mocno wierzę.
 • avatar
  anka0ann
  Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
  moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

  www.zakazanarandka.pl
  __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
  Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
  zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.