Ranieri: Mam nadzieję, że znajdą właściwą drogę

Ranieri: Mam nadzieję, że znajdą właściwą drogę

Claudio Ranieri za pośrednictwem Radio Rai postanowił odnieść się do plotek łączących go z dołączeniem do Milanu. Oto, co włoski szkoleniowiec miał do powiedzenia.

 Ja na ławce Milanu? Chciałbym kiedyś na niej zasiąść, ale trenerem jest obecnie Giampaolo. Giampaolo posiada wszystkie cechy dobrego trenera. To wykwalifikowany szkoleniowiec, którego bardzo szanuję. Mam nadzieję, że znajdzie odpowiednie rozwiązania dla Milanu. Nie jest to łatwa sytuacja, ponieważ jest wielu młodych zawodników w zespole. Mam nadzieję, że znajdą właściwą drogę. W momencie, gdy podpisujesz umowę, przychodzisz do nowego klubu pełen entuzjazmu, a potem napotykasz trudności, z którymi musisz się zmierzyć. Życzę wszystkiego, co najlepsze Giampaolo.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Ranieri posiada duże doświadczenie i wygrał więcej niż wszyscy nasi trenerzy razem wzięci od czasów Allegriego. Ponadto nieźle sobie radzi jako strażak, co pokazał niedawno w Romie. Ja bym go zatrudnił, gdyby się zgodził.
  • avatar
   Krzywy
   Też zwróciłem uwagę na to jak uspokoił grę Romy, gdy na niego postawiła. Ktoś może powiedzieć, że to już stary piernik, mi się wydaje, że jednak przede wszystkim obyty w świecie futbolu fachowiec. Osobiście nie mialbym nic przeciwko niemu
 • avatar
  Tomekp
  Z wypowiedzi Claudio można wywnioskować, że gdyby go poprosili, to przyjąłby posadę trenera.
  • avatar
   UEFA
   A może już mu to zaproponowali, tylko czekaj na ostatni mecz Gampaolo. Dla mnie jest ktoś w Milane taki piłkarz co psuje szatnie szczela fochy i podjudza innych. I wydaje mi się ze ten piłkarz to Suso
 • avatar
  Krzywy
  Zatrudnienie poważnego człowieka na stanowisku szkoleniowca to też kluczowa sprawa przed zimowym oknem transferowym. Nazwisko trenera też swoje robi, nie każdy zna i chciałby wspołpracować z naszym trenejro. A nazwisko Ranieriego, Mourinho czy Wengera swoje robi. Zwracam na to uwagę, dletego, że tej zimy będzie wielu ciekawych zawodników, mających końcówki kontraktów. Możnaby poszukać doświadczonych graczy, do wzmocnienia tego babyMilanu.