Raiola - Milan. Brak porozumienia.

Raiola - Milan. Brak porozumienia.

Ostatni czerwca to ważny termin, koniec kontraktu czołowych piłkarzy, dopinanie kadry i planowanie przygotowań do sezonu. 

Jak donosi La Gazetta dello Sport, Rossoseri zaproponowali Gianluigiemu Donnarummie podwyżkę o 2 miliony, ale Raiola jest głuchy na przedstawioną ofertę. Dla fanów teorii spiskowych, to efekt braku chęci pozostania w klubie, natomiast patrząc na sytuację kontraktową Milanu, to czeka na pewny awans do Ligi Mistrzów.

Inna sytuacja jest ze Zlatanem Ibrahimović-em, który ma więcej do powiedzenia odnośnie przyszłości i jasno deklaruje chęć pozostania na San Siro. Mimo potencjalnej konkurencji w nowym sezonie (mówi się o Belottim i Vlahović-u), Szwed chce być ważną częścią drużyny.

źródło: La Gazetta dello Sport

fot: www.sempremilan.com

Komentarze

 • avatar
  Slaviio
  Powinnien samemu przystac na te 6 mln w tak ciezkim okresie taki gest w tak mlodym wieku byl by idealnie postrzegany przez kibicow na calym swiecie.. Powyzka ok ale za kilka lat
 • avatar
  Krzychu
  Gigio wzorem Mbappe powinien mieć kontrakt progresywny, im bliżej końca tym większe zarobki. Co roku milion euro więcej, umowa na 5 lat - po trzech do sprzedania jako najlepszy bramkarz świata z ogromnym wynagrodzeniem.
 • avatar
  Michał
  2mln to bardzo duza podwyzka do i tak duzej pensji Gigio. Grubas po prostu czeka na prowizję