[00:36] Pedulla: Badelj coraz bliżej Milanu

[00:36] Pedulla: Badelj coraz bliżej Milanu

Alfredo Pedulla informuje, że Milan Badelj prowadzi zaawansowane rozmowy z ekipą Rossonerich w sprawie transferu na San Siro.

Chorwat nie przedłuży wygasającego w czerwcu tego roku kontraktu z Fiorentiną, co potwierdził już klub z Florencji. Tym samym 28-latek będzie mógł dołączyć do zespołu Il Diavolo za darmo.

Włoski dziennikarz dodaje, że transfer Badelja do Milanu będzie oznaczać najprawdopodobniej pożegnanie się po tym sezonie z Riccardo Montolivo, którego umowa wygasa w przyszłym roku. 

W niedawno zakończonym sezonie, 28-latek zdobył 2 bramki i zaliczył jedną asystę w 27 spotkaniach.

29.05.

[00:36] Sportitalia donosi, że klub z via Aldo Rossi zaproponował Chorwatowi trzyletnią umowę, na mocy której miałby zarabiać 2,5 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  paranormalny
  Za darmo może być, ale poziom ten sam co Monto.
 • avatar
  Krzychu
  No i dobra, przyda się trochę więcej doświadczenia w pomocy, zawsze to lepiej niż wpuścić Loca. Przynajmniej będzie powód żeby wypchnąć tego drugiego na wypożyczenie do SPAL czy wracającej Parmy.
 • avatar
  MK92
  Do pogłębienia składu Badelj może być, jednak wciąż czekam na jakiegoś kreatora gry.
 • avatar
  JJay
  Ten sam poziom co Monto? Koleś swoją grą w Fiorentinie zjada Locatellego (który jest sławny z dwóch strzelonych bramek i cisza) i Montolivo. Jako rezerwowy idealny. Co nie zmienia jednak faktu, że pomocnik potrafiący zrobić różnice na boisku jest tu potrzebny na już.