Orgnoni: Czy Cutrone zostanie w Milanie? Zobaczymy

Orgnoni: Czy Cutrone zostanie w Milanie? Zobaczymy

Agent Patricka Cutrone, Donato Orgnoni wypowiedział się dla Radio Marte na temat swojego klienta. Oto, co przedstawiciel piłkarze miał do powiedzenia.

Czy Cutrone zostanie w Milanie? Zobaczymy. On jest zawodnikiem, który zawsze chce grać i zawsze akceptuje wybory trenera. Jeśli nie będzie miał on zbyt wielu możliwości do gry do końca sezonu, latem będziemy musieli porozmawiać z kierownictwem na ten temat i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Cutrone i dla Milanu.

Komentarze

 • avatar
  MilanFanJ
  ooo zaczyna się mącenie przez agenta :) choć akurat ja nie widzę problemu żeby razem z Piątkiem grali w wyjściowej 11.
  • avatar
   Chinaski
   Berlu już dawno kazałby grać dwoma napastnikami.
 • avatar
  MK92
  Na razie Piątek jest zdecydowanie lepszy od Cutrone, więc nasz młody włoski napastnik musi zaakceptować rolę rezerwowego. Jeżeli sytuacja do końca sezonu nie ulegnie zmianie, to być może trzeba będzie Patricka latem wypożyczyć (absolutnie nie sprzedawać), żeby grał jak najwięcej i się rozwijał.
  • avatar
   Bartol
   Podzielam zdanie, choć uważam, że Rino powinien zastosować w zależności od sytuacji grę na dwóch Napastników Piątek-Cutrone, gdyż Patrick jak wchodzi to zasuwa jak dzik, brakuje mu pewności żeby ją nabrał w grze w duecie, bo tak to wygląda, że jest przemotywowany i w gruncie rzeczy tak bardzo chce coś zrobić, że nie wychodzi mu nic i rośnie flustracja. Powinien zostać w Milanie. Czestsza gra w duecie w ataku. Zbyt kurczowo trzyma się Rino 4-3-3.
 • avatar
  Michał
  Można na slabszych rywali wypróbować diament, Suso odpoczynek też by dobrze zrobil, bo ostatnio nie błyszczy
 • avatar
  swiety33
  Ja mysle, że Cutrone pewnego poziomu nie przeskoczy. Solidny ligowiec z max. 7-10 golami na sezon. Taki kolejny Paloschi lub Petagna. Solidność, walka i nic więcej. Dobry jako drugi napastnik w parze lub pierwszy wchodzący na zmianę do ataku. W żaden sposób człowiek, na którym można opierać siłę ognia. Zostawić na kolejny sezon i podjac decyzję w 2020.
  • avatar
   Kamilo
   Podobnie uważam. Jak dla mnie Cutrone to lepsza wersja Zazy z sezonu 15/16 kiedy grał w Juve. Jako Joker robi robotę, a jak przychodzi mu grać od początku to sie zaczynają schody.
  • avatar
   sheva7acm
   dokładnie
  • avatar
   Kamilo
   Tu nie chodzi o efekt Piątka. Cutrone na pewno jest ten poziom czy dwa wyżej niż jakiś Paloschi, ale gość grając ogony robi swoje, a jak jest w podstawie to w drugiej połowie znika. Jako rezerwowy to dobry Joker, ale jak będzie chcial odejść to już inna sprawa. Wypożyczenie nie powinno wchodzić w grę, bo jak wtopi w jakimś średniaku Serie A to będzie kolejny zmarnowany talent. Dogadać się że będzie no. 2 albo po prostu sprzedać za dobry hajs, bo jednak na ten moment to jest warty moim zdaniem minimum 30 mln.
  • avatar
   karp_fso
   Z Paloschiego to nawet solidny ligowiec nie wyszedł, Petagnie to on może buty wiązać :D
  • avatar
   Pato
   @JACA - nie do końca, przed Piątkiem było to samo... jako joker sprawdzał się w 100%, grając od pierwszej minuty wyglądał z każdą minutą gorzej, gorzej niż dziś osamotniony Piątek z Lazio. Zdecydowanie Cutrone nie jest wystarczająco dobry jeżeli Milan rzeczywiscie myśli o LM... Cutrone pasowałby na trzeciego napastnika przy grze dwójką... to w ramach LM, a jezeli mówić o aktualnej kadrze to spokojnie mogł dziś zagrać akurat Patrick.
 • avatar
  casusius
  Podobno Polak ma klauzulę w umowie,że gdyby zgłosił się po niego (Real,Barca) top klub to Milan ma ,,OBOWIĄZEK" pozwolić mu odejść za jak to ujęli (promocyjną cenę).
  Z jednej z wypowiedzi Messiego wynika ,że jest duże zainteresowanie Barcy.
  Mam nadzieję,ze Piątek w chwili obecnej inaczej patrzy na całą sytuację niż podczas podpisywania kontraktu.
  W przeciwnym razie sprawa Cutrone rozwiąże się sama.
  OBY NIE.
  • avatar
   Pato
   ..."podobno"
 • avatar
  Paolo03
  Cutrone nie należy skreslac. W zeszłym sezonie ratował nas kilka razy, brakuje mu pewności ale to niedługo może ulec zmianie.