Oficjalnie: Stefano Pioli 2022

Oficjalnie: Stefano Pioli 2022

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej podał do wiadomości, że Stefano Pioli przedłużył swoją umowę z klubem do 30 czerwca 2022 roku.

Komentarze

 • avatar
  Bernardos1983
  Takkkkk!!!!
 • avatar
  MK92
  Przynajmniej nareszcie wiemy, na czym Milan stoi. Chociaż przez jakiś czas nie będzie tych ciągłych plotek o roszadach w Casa Milan i na stanowisku trenera, które nikomu nie służyły. Nie mam zamiaru bawić się w dobrego lub złego proroka. Po prostu życzę z całego serca Piolemu i naszemu Milanowi kontynuacji obecnej formy. Oby Stefano utrzymał się do tego 2022 roku dzięki dobrym wynikom. Obyśmy też w tym czasie załapali się do LM.
 • avatar
  Szymix
  Jednak ktoś myśli tam do góry.
 • avatar
  paranormalny
  Zasłużył, zapracował, pokazał co potrafi zrobić z tą drużyną w kilka miesięcy, dać mu kilku nowych zawodników i spokój na przygotowania do sezonu, a będzie dobrze.
 • avatar
  KAKA22
  Bardzo fajnie! Chłop zasłużył na tą szanse. Po drugie Rangnick tak naprawdę wchodziłby do nowego, innego świata i niczego nie mógłby zagwarantować. Zespół za Pioliego po przerwie gra super. Forza Milan! Forza Pioli!
 • avatar
  Krzychu
  Bardzo dobra wiadomość - Pioli zasłużył na przedłużenie swojej umowy, a drużyna stoi za nim murem.
  Teraz jeszcze tylko przedłużyć Hakana (nawet z jakąś klauzulą odejścia, bo jeśli wróci do swojej "normy" to i tak nikt tyle za niego nie zapłaci) oraz przekonać Zlatana na jeszcze jeden rok.
  Dobrze by było żeby Zarząd udostępnił też te 75 baniek i zrobił transfery według potrzeb trenera, co prawda pozycji do wzmocnienia jest sporo ale kilka rozsądnych ruchów powinno dać się zrobić. Jeśli dodać do tego juniorów (Brescianini, Pobega, Maldini?) którzy by dostali realne szanse to możliwe jest przynajmniej powtórzenie awansu do LE.
  W tym momencie LM powinna być celem na sezon 22/23, drużyna musi okrzepnąć w rozgrywkach europejskich - jeśli LE w tym czasie nie skończy się minimum 1/4 to trudno oczekiwać żeby coś ugrać w LM.
 • avatar
  Tomekp
  Co wy wszyscy pier.... Milan musi wygrać wszystkie mecze do końca rundy, by dogonić "zdobycz" punktową Gattuso z zeszłego sezonu.
  Milan dopiero zaczął grać w lipcu, jak prawie cała serie a gra za darmo i powinna pykać mecze towarzyskie. Od jesieni wróci stary Milan
  • avatar
   KAKA22
   Dobra geniuszu. To co ma zrobić zarząd? Zatrudnić Rangnicka, który będzie kolejna niewiadoma, czy zostawić Pioliego, który obecnie robi wyniki ponad normę?
 • avatar
  Bartol
  Brawo Zarząd A. C. Milan!!!!