Oficjalnie: Piątek piłkarzem Herthy

Oficjalnie: Piątek piłkarzem Herthy

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej stronie internetowej podał do wiadomości, że Krzysztof Piątek został nowym piłkarzem Herthy Berlin. 

Niemiecki klub pozyskał Polaka na zasadzie transferu definitywnego. Według nieoficjalnych danych, Milan zarobił na tym transferze około 27 milionów euro. Napastnik podpisał umowę na cztery i pół roku, na mocy której ma zarabiać około 4 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  Dan
  Powodzenia.
 • avatar
  kusniak90
  Trochę szkoda, bo myślę że będzie Piątek jeszcze strzelał. Dla mnie problemem była jest i będzie pomoc. Inter kupuje Eriksena za jakieś grosze a my kogo ? Mocno wierzę że sprzedasz Suso i Piątka to zapowiedź zmian na samym szczycie.
 • avatar
  No i fajnie, jeśli ktoś nie chce rywalizować o miejsce w składzie z 38-letnim konkurentem to bez żalu można się rozstać. Kozacko sobie Krzysio pograł w zeszłym sezonie ale jak się okazało był to jednorazowy wystrzał. Dzięki za miły polski epizod w naszym klubie i powodzenia w Berlinie.
  Obyśmy tylko nie przepuścili tej kasy na jakichś Duncanów i jemu podobnych.
  • avatar
   Alcatraz77
   W Milanie nic nie jest normalne, rywalizacji tez nie ma normalnej. Gdyby było normalnie to logiczne moim zdaniem byłoby dzielenie czasu przebywania na boisku miedzy Ibrą i Piątkiem, tak jak to wyglądało w pucharze. Sam skład ustalany przed przybyciem Ibry i później daje wiele do myślenia. Polityka i pieniądze.
   Zobaczmy jak pójdzie Krzyśkowi na nowej ziemi , z dystansu będzie można ocenić czy problem bardziej był po stronie klubu czy piłkarza.
 • avatar
  Paolo03
  Patrząc na doniesienia gazet to wydaje mi się że właśnie na takich zawodników te pieniądze zostaną wydane ( Vangioni i inni )
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Był Krzyś w Milanie i już Go nie ma, ten rok szybko minął. Dał nam troche radości strzelając kilka bramek i fajnie było patrzeć na pum pum pum. Miło było usłyszeć kibiców na stadionie po jego bramce. Było i się skończyło. Powodzenia Kris.
 • avatar
  Michał
  Dzięki za wszystko, odbudowania formy i pewności siebie. Ten transfer to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.
 • avatar
  MK92
  Miło będzie wspominać pierwszą część 2019 roku, gdy nasz rodak był bohaterem naszego ukochanego klubu. Jednak szybko się to wszystko wypaliło. Myślę, że to korzystny ruch dla obu stron. Niech się Krzyśkowi wiedzie.
 • avatar
  WMR_Milan_Brasil
  Nie mogę czytać tych waszych bzdur! Angel Correa miał przyjść i zapewnić asysty do Piątka ale klub dał dupy co jest od dłuższego czasu w jego naturze. To nie jest klątwa 9 tylko głupota klubu bo wszystkie te 9 które dały dupy nie miały za plecami trio Kaka, Pirlo, Seedorf. Dziwnie rzekoma klątwa zbiegła się z upadkiem klubu po Mistrzostwie 2011. Jacy pomocnicy u nas grali od kiedy ten niby pierwszy z upadłych Pato dostał 9 w 2012?
  • avatar
   Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Correa miałby nagle uratować drugą linię. Krzysiek dostał w tym sezonie wystarczająco dużo czasu i nie pokazał nic, bramki z karnych to i większość z nas by trafiała. A chęć do gry i zaangażowanie pokazał ostatnio Rebić. Nie widziałem tego u Piątka, który częściej rozkładał ręce i upadał na trawę niż zagryzał zęby i zasuwał dla drużyny.
  • avatar
   Filippo09
   W obu wypowiedziach jest trochę prawdy. W ostatnich meczach strasznie irytował mnie Piątek który po każdym kontakcie lub spóźnieniu z reakcją odbijał się od obrońcy i na glebę z pretensjami