Oficjalnie: Hauge piłkarzem Milanu

Oficjalnie: Hauge piłkarzem Milanu

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i podał do wiadomości, że Jens Petter Hauge został piłkarzem Milanu.

Norweg podpisał 5-letnią umowę i będzie zarabiał około 1 mln euro netto za sezon. Napastnik będzie występował z numerem 15.

Komentarze

 • avatar
  Krzywy
  No młody, niech cię Ibra weźmie pod swoje skrzydła.
 • avatar
  MK92
  Mam nadzieję, że jeszcze będziemy błogosławić te eliminacje do Ligi Europy i mecz z Bodo :) Podoba mi się, że Milan korzysta z nadarzających się okazji. Tworzy się u nas fajna skandynawska kolonia, a z historii naszego klubu wynika, że piłkarze z kierunków północnych potrafili pięknie zapisać tu swoją obecność.
 • avatar
  lukas4991
  Mam szczerą nadzieję, że mylę się co do niego i faktycznie będzie to Haland 2.0
 • avatar
  Paolo03
  Piłkarze z północy coraz bardziej pokazuja swoje umiejętności. Odegaard, Haaland to młode wilki, być może dołączy do nich Hauge. Oby tak się stało, mam nadzieję że będzie to wspaniała przygoda dla samego Hauge jak i dla naszego klubu.